Reklama

Jest akcja. Do zgarnięcia vouchery na jedzenie w Galerii Wisła

Opublikowano:
Autor:

Jest akcja. Do zgarnięcia vouchery na jedzenie w Galerii Wisła  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Galeria Wisła zachęca do uczestnictwa w „Pysznej zabawie”. Dlaczego pysznej? Bo nagrodami jest kilkaset voucherów, które będzie można wykorzystać w strefie gastronomicznej galerii.

Galeria Wisła zachęca do uczestnictwa w „Pysznej zabawie”. Dlaczego pysznej? Bo nagrodami jest kilkaset voucherów, które będzie można wykorzystać w strefie gastronomicznej galerii.

Co trzeba zrobić? Otóż wystarczy 25 lipca udać się na zakupy do Galerii Wisła, zachować paragon i udać się z nim do Punktu Obsługi Klienta. Każdy uczestnik zabawy będzie mógł wybrać voucher o wartości 25 złotych do restauracji DĘBOWA lub voucher o wartości 20 złotych do restauracji czy kawiarni. Trzeba się jednak spieszyć,  bo możliwość wyboru jest zależna od dostępności puli voucherów. Każdy zakup o wartości minimum 100 złotych będzie dodatkowo premiowany upominkiem.

- Co ważne-kwoty na paragonach będzie można sumować. Warto zaznaczyć, że każdy uczestnik akcji może skorzystać z promocji dwukrotnie, więc najszybsi klienci będą mogli otrzymać dwa vouchery-dodaje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

 Akcja prowadzona będzie w godzinach 12:00-20:00 lub do wyczerpania zapasów nagród. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE