Reklama

Jeśli jeszcze nie widzieliście Płockich Ogrodów Światła, to zostało niewiele czasu

Opublikowano:
Autor:

Jeśli jeszcze nie widzieliście Płockich Ogrodów Światła, to zostało niewiele czasu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedni są zachwyceni świąteczną iluminacją na Wzgórzu Tumskim, którą ustawiono na zlecenie Orlenu, drudzy trochę mniej.

Jedni są zachwyceni świąteczną iluminacją na Wzgórzu Tumskim, którą ustawiono na zlecenie Orlenu, drudzy trochę mniej.

Niektórzy zastanawiali się które dekoracje były ładniejsze, te czy zeszłoroczne, które sponsorował Orlen, inni chcieli pochwalić się taką atrakcją przed gośćmi w okresie świątecznym. Nie zawsze im się to udało, co pojawiało się w komentarzach na Facebooku. Jeden z płocczan ubolewał, że pod koniec grudnia o godz. 17.30 jedyne, co się świeciło, to gwiazdy na latarniach i karuzela ustawiona na pl. Narutowicza.

- Ludzie bardzo zawiedzeni, tym bardziej że wielu przyjechało z daleka – napisał, dalej wymieniając przyjezdnych z Łodzi, Włocławka czy Torunia, którzy chcieli zobaczyć Płockie Ogrody Światła.

O podobnej sytuacji wspominał czytelnik, który wybrał się tam na spacer w Nowy Rok, pytając o przyczynę niedziałającej iluminacji. W biurze prasowym koncernu przypominają, że iluminacja jest włączana, kiedy już się ściemni, czyli po godz. 17:00, a nawet bliżej 18:00.

- Odnośnie przerw w działaniu iluminacji nie wykluczamy, że mogły one wystąpić z przyczyn niezależnych od nas jak np. bardzo silnych wiatrów pod koniec grudnia. Wówczas część instalacji mogła się wyłączyć z powodów bezpieczeństwa. Została ona jednak uruchomiona przez ekipę techniczną po ustaleniu usterki, a to jak wiadomo wymaga czasu. Pamiętajmy, że przy tak skomplikowanych instalacjach zewnętrznych składających się z kilkuset połączeń i narażonych na zmienne warunki atmosferyczne, tego typu zdarzenia mogą wystąpić - uprzedzają. - Jako organizator tego wydarzenia zobowiązaliśmy się do rekultywacji terenu po zdemontowaniu instalacji. Mamy nadzieję, że choć zdarzały się czasowe niedogodności z niektórymi elementami oświetlenia, to jednak iluminacja budzi ogromne zainteresowanie wśród wielu zwiedzających, którzy codziennie robią pamiątkowe zdjęcia i dzielą się nimi na portalach społecznościowych wyrażając bardzo pozytywne opinie. Jak wynika z naszych wstępnych danych, tylko podczas uroczystego otwarcia w ciągu kilku godzin iluminację odwiedziło ponad 8 tysięcy osób.

Płockie Ogrody Światła będą dostępne jeszcze do 7 stycznia.

[ZT]17411[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE