Reklama

Jedni w tańcu stają na głowie, oni wolą kujawiaka i oberka

Opublikowano:
Autor:

Jedni w tańcu stają na głowie, oni wolą kujawiaka i oberka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Życie ucznia i studenta to niekoniecznie sama nauka. A może by tak nie śpiewać już wyłącznie z gitarą na stopniach akademika i nie podrygiwać do muzyki w kuchni czy przedpokoju, tylko spróbować w zespole? Rusza nabór do grupy iskrzącej się od barw. Kto z nimi zatańczy?

Życie ucznia i studenta to niekoniecznie sama nauka.  A może by tak nie śpiewać już wyłącznie z gitarą na stopniach akademika i nie podrygiwać do muzyki w kuchni czy przedpokoju, tylko spróbować w zespole? Rusza nabór do grupy iskrzącej się od barw. Kto z nimi zatańczy?

Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłosił nabór do każdej z grup: tanecznej, wokalnej i do kapeli. - Jeżeli kiedyś tańczyłeś bądź chcesz zmierzyć się z tańcem ludowym „w cztery oczy”, czekamy! - zapraszają w ogłoszeniu. Od 40 lat szlifują swoje umiejętności w gronie młodzieży akademickiej i absolwentów różnych kierunków. A teraz ponownie potrzebują młodych i zdolnych, przede wszystkim studentów i młodzieży powyżej 15. roku życia, którym podoba się folklor. 

[ZT]13501[/ZT]

Oto garść informacji dla zainteresowanych przyłączeniem się do grupy reprezentującej płocką filię Politechniki Warszawskiej (ZTL Masovia działa w strukturach Akademickiego Centrum Kultury). Próby odbywają trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i czwartki od godziny 18.00 w Akademickim Centrum Kultury (ul. Jachowicza 2, Gmach Mechaniki, III piętro sala nr 65). Zapisać się można na dwa sposoby, korzystając z numeru telefonu: 725 665 077 lub wysyłając aplikację na adres mailowy: [email protected].

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE