Reklama

Jarmark Wielkanocny w Płocku. Jakie atrakcje?

Opublikowano:
Autor:

Jarmark Wielkanocny w Płocku. Jakie atrakcje? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz piąty Agencja Rewitalizacji Starówki zaprasza mieszkańców Płocka i okolic na Jarmark Wielkanocny w Płocku.

Już po raz piąty Agencja Rewitalizacji Starówki zaprasza mieszkańców Płocka i okolic na Jarmark Wielkanocny w Płocku.

W dniach 24-25 marca na Starym Rynku w Płocku od godziny 10:00 do 20:00 staną stoiska targowe.

Jak mówią organizatorzy, na jarmarku będzie można kupić palmy, pisanki, wielkanocne koszyczki, baranki i zajączki, a do tego rękodzieło i produkty regionalne. Będzie to też doskonała okazja, aby wyjść na spacer i przygotować się do świąt. Coś dla siebie znajdą zarówno tradycjonaliści, jak i zwolennicy bardziej zróżnicowanej świątecznej kuchni. W ofercie znajdą się regionalne sery, w tym kozie i oscypki, sękacze, pajda ze smalcem, miody, a także wysokogatunkowe wódki regionalne i piwa, grzane wino i kwas chlebowy.

Na jarmarku oczywiście nie może zabraknąć atrakcji dla dzieci. Młodzi jarmarkowicze będą mogli zasmakować waty cukrowej, obwarzanków i popcornu, a także nowej wersji ziemniaka zakręconego na patyku.

Nie zawiedzie się również ten, kto poszukuje na jarmarku prezentu lub ozdoby do domu. Będzie można zaopatrzyć się w malowaną ceramikę, biżuterię z kamieni naturalnych, poduszki dekoracyjne i pościel kujawską oraz zabawki.  Dla miłośników pięknych rabat i balkonów wiosennych, wystawcy oferować będą cebulki kwiatowe i kwiaty ozdobne.

Nie zabraknie też ciekawych warsztatów dla dzieci i dorosłych ze zdobienia jajek, ręcznego wyrabiania biżuterii i grawerowania, a także samodzielnego składania i ozdabiania dekoracji ze sklejki.

Obecnie trwają jeszcze zapisy na jarmark. Wystawcy mogą zgłosić swoje uczestnictwo do 15 marca. Dokumenty odnośnie jarmarku są do pobrania na stronie ARS-u.

Karta zgłoszenia:

Regulamin Jarmarku Wielkanocnego:

[MISS]2978[/MISS]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE