Reklama

Jak zorganizować zdalną pracę w firmie? PPPT i Firmy Jutra, nowy program Google i PFR, organizują bezpłatne warsztaty

Opublikowano:
Autor:

 Jak zorganizować zdalną pracę w firmie?  PPPT i Firmy Jutra, nowy program Google i PFR, organizują bezpłatne warsztaty  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny oraz Firmy Jutra 18 listopada 2020 r. zapraszają na bezpłatne warsztaty dla firm pn. „Praca zdalna z Google”, które odbędą się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny oraz Firmy Jutra 18 listopada 2020 r. zapraszają na bezpłatne warsztaty dla firm pn. „Praca zdalna z Google”, które odbędą się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 

W obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa wielu pracodawców zdecydowało się na wprowadzenie w swoich firmach pracy zdalnej. Praca poza biurem, zarządzanie zespołami rozproszonymi i zmiana organizacji całej firmy wiąże się z nowymi wyzwaniami, zarówno dla pracodawców i pracowników.

Nagła konieczność przeniesienia firmy do sfery online na dłuższy czas, może rodzić obawy o organizację codziennej działalności przedsiębiorstwa. Aby wesprzeć przedsiębiorców stojących przed tym wyzwaniem, PPP-T wspólnie z Firmami Jutra, nowym programem Google i PFR przygotowało warsztaty, które pomogą małym i średnim firmom w organizacji pracy poza biurem.

Już 18 listopada będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach dedykowanych wszystkim, którzy swoją pracę świadczą z domu, w szczególności zaś małym i średnim przedsiębiorstwom. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się: jakie narzędzia są pomocne w prowadzeniu biznesu zdalnie, na co zwrócić uwagę w okresie transformacji swojej firmy do pracy online, gdzie otrzymać więcej informacji i materiałów. W sposób szczegółowy przedstawione zostaną możliwości, jakie dają następujące narzędzia: kalendarz Google, Google meet, Google chat, poczta Gmail, dokumenty Google, arkusze Google prezentacje Google, dysk Google, Google moja firma, czy wykorzystanie YouTube do transmisji na żywo.

Warsztat odbędzie się online w godz. 13.30-14.30, za pomocą platformy Zoom. Aby wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Konfeo.

 

TUTAJ można zapisać się na szkolenie: https://pracazdalna-pppt-tp2020-w-i.konfeo.com

 

O Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym S.A.:

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. powstał po to, aby wspierać tworzenie prężnie działającej strefy gospodarczej wokoło najważniejszego ośrodka petrochemicznego w Polsce. Na terenie PPP-T liczy się przede wszystkim spójność obszaru wyznaczona poprzez połączenie działań produkcyjnych, ale i naukowych czy badawczych. Cel ustalony w statucie idealnie wpisuje się w program akceleracyjny i pozwala organizacji na wspieranie nie tylko istniejących już biznesów, ale także stymulowanie powstawania kolejnych firm.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE