Reklama

Inwestycja w płockim szpitalu nominowana do prestiżowej nagrody

Opublikowano:
Autor:

Inwestycja w płockim szpitalu nominowana do prestiżowej nagrody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Inwestycja samorządu Mazowsza w szpitalu wojewódzkim w Płocku i szpitalu psychiatrycznym w Gostyninie - kolektory wzbogacające te dwie placówki zdrowia o energię odnawialną - została nominowana do prestiżowej nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018.

Inwestycja samorządu Mazowsza w szpitalu wojewódzkim w Płocku i szpitalu psychiatrycznym w Gostyninie - kolektory wzbogacające te dwie placówki zdrowia o energię odnawialną - została nominowana do prestiżowej nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018. 

W konkursie Top Inwestycje Komunalne, nominowane są inwestycje komunalne, proekologiczne projekty antysmogowe, a także projekty z zakresu smart cities. Pierwszy etap zakłada głosowanie internautów. W drugim etapie o wygranych decydować będą członkowie Rady Konsultacyjnej. 

O ten zaszczytny tytuł walczy w tej chwili 30 projektów z całej Polski. Pierwszy etap konkursu - głosowanie internetowe potrwa do 2 maja 2018 roku (do godz. 12:00). 

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć inwestycję z Płocka i Gostynina, mogą na nią głosować pod następującym linkiem opisującym System energii odnawialnej w szpitalach woj. mazowieckiego.  

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali w maju w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE