Reklama

Inwestycja miała zostać oddana na dniach. Niewiele na to wskazuje

Opublikowano:
Autor:

Inwestycja miała zostać oddana na dniach. Niewiele na to wskazuje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielu płocczan czeka na upragnione Centrum Sportów Ekstremalnych. Projekt zwyciężył w czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego, a w marcu inwestycja ruszyła. Miała zostać oddana do końca czerwca.

Wielu płocczan czeka na upragnione Centrum Sportów Ekstremalnych. Projekt zwyciężył w czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego, a w marcu inwestycja ruszyła. Miała zostać oddana do końca czerwca.

Wszystko jednak wskazuje na to, że tak nie będzie. Teren jest od dawna ogrodzony, rozkopany i widać tam nawet zarys pump trucku. Ale całość inwestycji z pewnością nie wygląda na ukończoną, a do pierwotnego terminu oddania zostało zaledwie kilkanaście godzin.

[ZT]14679[/ZT]

Na tablicy przywieszonej na ogrodzeniu budowy jest data 30 października. W marcu Hubert Woźniak z zespołu prasowego Urzędu Miasta mówił jednak, że tor powinien zostać oddany na początku lipca. Jesienny termin to okres dbania o roślinność, która również jest elementem tej inwestycji. Zapytaliśmy więc w Ratuszu, czy wiedzą o opóźnieniach. 

Urzędnicy przyznają, że inwestycja jest opóźniona, ale tylko o kilka dni. - To ze względu na intensywne opady deszczu - tłumaczą.

Rzeczywiście, w ciągu ostatnich kilku dni pogoda nie sprzyjała wylewaniu asfaltu. Wcześniej jednak pogoda była dobra, a na placu budowy i tak niewiele się działo. Zaległości w budowie również nie wyglądają na takie, które można nadrobić w krótkim czasie. Z pewnością będziemy informować w tej sprawie w najbliższych dniach.  

Zdjęcia z placu budowy można obejrzeć w poniższej galerii. Fotografie były wykonywane w czwartek 29 czerwca oraz poniedziałek 12 czerwca. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE