Reklama

Hyster to specjalista od...

Opublikowano:
Autor:

Hyster to specjalista od... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Transport intermodalny to coraz częściej stosowana metoda przewozu towarów – zarówno na skalę krajową, jak i międzynarodową. Polega ona na przewozie ładunków z wykorzystaniem więcej niż jednego środka transportu bez konieczności przeładunku towaru w procesie. To rozwiązanie, które pozwala obniżyć koszty przewozu, poprawić jego sprawność i terminowość, a jednocześnie jest przyjazne środowisku naturalnemu. By jednak możliwe było skorzystanie z zalet tej formy transportu - potrzebny jest specjalistyczny sprzęt zapewniający wydajną pracę.

Transport intermodalny to coraz częściej stosowana metoda przewozu towarów – zarówno na skalę krajową, jak i międzynarodową. Polega ona na przewozie ładunków z wykorzystaniem więcej niż jednego środka transportu bez konieczności przeładunku towaru w procesie. To rozwiązanie, które pozwala obniżyć koszty przewozu, poprawić jego sprawność i terminowość, a jednocześnie jest przyjazne środowisku naturalnemu. By jednak możliwe było skorzystanie z zalet tej formy transportu - potrzebny jest specjalistyczny sprzęt zapewniający wydajną pracę.
   

Ekspertem w dziedzinie transportu intermodalnego jest firma Hyster – koncern produkujący przede wszystkim innowacyjne wózki widłowe. Oferowane przez producenta wózki typu Reach Stacker pozwalają zoptymalizować procesy w transporcie intermodalnym. 

Sprawne i bezpieczne przenoszenie kontenerów 

typu Reach Stacker oferowane przez markę Hyster są uznawane za jedne z najlepszych na świecie, jak chodzi o transport poziomy. Wózki zostały zaprojektowane tak, by dobrze sprawdzić się w pracy na terenie różnego rodzaju terminali kontenerowych – producent zadbał o wyjątkową manewrowalność oraz możliwość osiągania wysokich prędkości przenoszenia ładunków oraz układania ich w stosy. 

Szeroki wybór opcji konfiguracji 

Wózki widłowe typu Reach Stacker można dopasować do specyfiki pracy każdego terminala. Możliwe jest m.in. dostosowanie ustawień związanych z układaniem kontenerów w stosach – maksymalnie aż 5 warstw w górę oraz trzy w głąb, co daje możliwość optymalnego ustawienia ładunków tak, by ich przenoszenie między pojazdami odbywało się sprawnie. 

Efektywność i niskie koszty pracy 

Dodatkowo, widłowe wózki do przeładunku kontenerów produkowane przez Hyster oferują operatorom kilka trybów pracy – ECO, pozwalający zminimalizować zużycie paliwa oraz HiP – maksymalizujący wydajność. Warto podkreślić, że nawet przy najwyższych obrotach silnika, wózek spełnia wymagania norm emisji spalin Stage IIIB, co przekłada się na 23% niższe zużycie energii niż w tradycyjnym sprzęcie tego typu. Nowoczesna sprężarka o zmiennej geometrii, optymalizując stopień sprężania powietrza zasilającego silnik, pozwala zachować dużą moc pracy nawet przy niskiej prędkości obrotowej.

Wózki typu Reach Stacker od Hyster są najchętniej wybieranymi urządzeniami wykorzystywanymi przy transporcie intermodalnym na świecie. Niezawodna i bezpieczna praca, maksymalna wydajność, elastyczność ustawień, a także racjonalne zużycie paliwa w trakcie działania sprawiają, że przeładunek kontenerów z ich pomocą jest efektywny, a zarazem jeszcze bardziej opłacalny ekonomicznie.

Na obszarze Polski dystrybucją oraz serwisowaniem Reach Stackerów i innego sprzętu marki Hyster zajmuje się spółka Zeppelin Polska –nasi pracownicy udzielają bliższych informacji na temat sprzętu.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE