Reklama

Gwoździa programu nie było. Kilkaset osób na dniu z Aeroklubem [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Gwoździa programu nie było. Kilkaset osób na dniu z Aeroklubem [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zła pogoda niestety nie pozwoliła lotnikom na wykonania wszystkiego, co zaplanowali. Warunki nie pozwoliły, by Wojciech Bógdał leciał z nogami na skrzydłach samolotu. Mimo nie najlepszej pogody, na płockim lotnisku zjawiło się kilkaset osób.

Zła pogoda niestety nie pozwoliła lotnikom na wykonania wszystkiego, co zaplanowali.  Warunki nie pozwoliły, by Wojciech Bógdał leciał z nogami na skrzydłach samolotu. Mimo nie najlepszej pogody, na płockim lotnisku zjawiło się kilkaset osób. 

Od rana w Płocku padał deszcz, a pogoda w znaczący sposób wpływa na plany lotników. Odbiło się to m.in. na najefektywniejszej akrobacji, jaką miał wykonać Wojciech Bógdał. 

- Niestety pilot lecący tutaj z Wrocławia zawrócił. Chmury były zbyt nisko, dolecenie tutaj nie byłoby bezpieczne - mówił mistrz świata. - Pokazu z chodzeniem po skrzydle nie będzie, ale wykonam dwa przeloty. 

Wszyscy w pamięci mieli czerwcowy Piknik Lotniczy, który zakończył się po zaledwie kilkudziesięciu minutach, kiedy to pilotowana przez Ralfa Burescha maszyna wpadła do wody. 

- Chciałbym podziękować za organizację tej imprezy i cały rok niełatwej współpracy. Piknik organizowany niemałym nakładem sił skończył się tak, jak pamiętamy. Ale przed nami przyszłość: Aeroklubu, lotniska. Jestem przekonany, że współpraca z propozycją dla mieszkańców Płocka będzie coraz lepsza - mówił prezydent Andrzej Nowakowski. 

Niektóre akrobacje się nie odbyły, ale i tak nie można było narzekać. Były pokazy akcji ratunkowej, startu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, no i oczywiście niezliczone korkociągi. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE