Reklama

Gwiazdy rozdawały autografy na starówce

Opublikowano:
Autor:

Gwiazdy rozdawały autografy na starówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Impreza towarzysząca przedpremierowemu pokazowi filmu „Kochaj” w Płocku odbyła się w poniedziałek na starówce. Przed barierkami na gwiazdy niemal godzinę czekało kilkudziesięciu chętnych, aby zobaczyć na żywo nie tylko same aktorki.

Impreza towarzysząca przedpremierowemu pokazowi filmu „Kochaj” w Płocku odbyła się w poniedziałek na starówce. Przed barierkami na gwiazdy niemal godzinę czekało kilkudziesięciu chętnych, aby zobaczyć na żywo nie tylko same aktorki.

Już na kilka dni przed pokazem filmu „Kochaj” w reżyserii Marty Plucińskiej na płockich ulicach pokazały się plakaty reklamowe. Na każdym była informacja o tym, że będzie okazja zobaczenia bohaterek filmu na Starym Mieście i zdobycia od nich autografu. Dla przybyłych na poniedziałkowe spotkanie zapowiedziano niespodziankę, której strzeżono niemal do samego końca. Nad głównym wejściem do ratusza zawisł w ostatnim momencie baner z nazwą najnowszej polskiej produkcji, do której sceny kręcono w naszym mieście i w Warszawie. Zakwalifikowano ją jako komedię romantyczną.

W poniedziałek nie wszystko przebiegło idealnie. Stawiły się aktorki: Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź i Magdalena Lamparska, zabrakło za to Aleksandry Popławskiej (od początku było wiadomo o nieobecności ostatniej z filmowych przyjaciółek, granej przez Romę Gąsiorowską). Później na wszystkie trzy panie, które ulokowano w hotelu na dworcu, przyszło poczekać prawie godzinę, co w połączeniu ze skwarem na starówce, troszkę przerzedziło osoby obecne przy barierkach. Przed zjawieniem się odtwórczyń głównych ról odbył się pokaz taneczny w sukniach ślubnych, nawiązując w ten sposób do głównego motywu „Kochaj”. Wydarzenia w filmie mają kręcić się wokół wieczoru panieńskiego Sawy, którą zagrała Olga Bołądź. Filmowa Sawa szykuje się w filmie do ślubu z Jurkiem. Wszystko komplikują wątpliwości, czy to aby ten jedyny...

Kiedy już przed ratuszem zjawiły się gwiazdy w kreacjach, zapanowało szaleństwo wśród fotoreporterów. To, co rzucało się w oczy osobom z boku, to dystans aktorek do błysków fleszy. Zachowywały się, jakby ich w ogóle tam nie było. Niektórzy szeptali, że wszystkie trzy są po prostu śliczne, znacznie ładniejsze niż w telewizji. Kto chciał, mógł dostać autograf na przygotowanych plakatach i filmowych ulotkach z krótkim opisem fabuły lub zrobić sobie z nimi zdjęcie nawet telefonem komórkowym.

Przy barierce stała Pani Grażyna. W ręku trzymała zaproszenie na poniedziałkowy pokaz „Kochaj” w NovymKinie Przedwiośnie. - Udało mi się ją wygrać przed paroma godzinami w konkursie – mówiła zadowolona. - Musiałam pod swoim komentarzem na Facebooku zebrać jak największą ilość „lajków”. Bardzo mi się podoba ta impreza. Jestem fanką polskiego kina i z przyjemnością zobaczę film, w którym jedną z głównych ról gra Małgorzata Kożuchowska – cieszyła się. W międzyczasie aktorki były proszone o wywiady. Dziennikarzowi Oliverowi Janiakowi powiedziały, że Płock jest warty polecenia filmowym reżyserom.

Niektóre młode fanki chciały jednak autograf nawet nie od głównych gwiazd „Kochaj”, ale od Nikodema Rozbickiego, któremu przypadła podwójna rola. W Płocku to on przedstawiał ekipę aktorską, zobaczymy go również w epizodzie w samym filmie. Dla niego to dopiero początek kariery aktorskiej. Dotychczas pojawił się na ekranach w takich produkcjach, jak „Bejbi blues”, części drugiej komedii „Listy do M” czy w thrillerze „Czerwony pająk”.

Przedpremierowy pokaz „Kochaj” rozpocznie się jeszcze w poniedziałek około godziny 20.00.

Czytaj też:

Zobaczcie zdjęcia:

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE