Reklama

Gra Terenowa już w weekend w Płocku!

Opublikowano:
Autor:

Gra Terenowa już w weekend w Płocku! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak dobrze znasz Płock? Uważasz, że to miasto nie ma przed Tobą tajemnic? Masz ochotę przeżyć coś niesamowitego wraz z przyjaciółmi? Lubisz zagadki i niestraszna Ci jest nawet najtrudniejsza łamigłówka? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, Decathlon Płock zaprasza Cię na grę terenową, która odbędzie się już 9 września.

Jak dobrze znasz Płock? Uważasz, że to miasto nie ma przed Tobą tajemnic? Masz ochotę przeżyć coś niesamowitego wraz z przyjaciółmi? Lubisz zagadki i niestraszna Ci jest nawet najtrudniejsza łamigłówka? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, Decathlon Płock zaprasza Cię na grę terenową, która odbędzie się już 9 września.

Jak wziąć udział w grze? Zbierz ekipę, z którą zawsze dobrze się bawisz, może ona liczyć od trzech do pięciu osób w wieku od 16 lat (osoby poniżej 18. roku życia muszą mieć ze sobą zgodę opiekuna). W każdej z drużyn powinna być przynajmniej jedna pełnoletnia osoba. Wymyśl jakąś ciekawą nazwę dla swojego zespołu, może być zabawna :) i zgłoś się do zabawy wysyłając nam maila lub dzwoniąc do nas. I to wszystko, czego potrzebujesz, resztę zapewniamy my - ekipa Decathlon.

Na czym polega gra? Wszystkie drużyny ruszają spod Decathlon Płock w pięciominutowych odstępach czasu z mapką, na której zaznaczone będą punkty, w których czekali będą na Was animatorzy. Po dotarciu do każdej z baz będziecie musieli wykonać zadania, za które otrzymacie stempelki. Cała trasa liczy około 10 km, na których pokonanie macie 4-5 h, z tym, że zabronione jest korzystanie z wszelkiego rodzaju środków komunikacji oraz z internetu. Tego dnia wylogujcie się z wirtualnego świata i zalogujcie się do świata przygód i niespodzianek :)

Jaki mamy cel? Ekipie Decathlon Płock zależy na tym, żeby zapoznać Was z hikingiem, czyli dziedziną, która obejmuje między innymi wycieczki piesze i biegi terenowe. Tę dyscyplinę sportu można uprawiać wszędzie, a do jej uprawiania nie potrzeba dużo sprzętu. Nasza gra miejska jest przeniesieniem hikingu na nasze lokalne tereny - zakamarki miasta również mogą być świetnym miejscem do hikingu.

Dlaczego warto wziąć udział? Po pierwsze poczujecie prawdziwego ducha rywalizacji, zwiększycie swoje zdolności logistyczne i będziecie się doskonale bawić szukając naszych baz i rozwiązując zorganizowane przez nas zadania. Ponadto, na zwycięską ekipę czeka niezwykła nagroda, dzięki której wspólne podróżowanie stanie się dużo łatwiejsze. Co więcej, każda z ekip dostanie od nas prezenty niespodzianki, które pozwolą Wam efektywnie przejść wyznaczoną trasę.

Przekonaliśmy?

Zgłoś udział swojej ekipy do 4 września

Czekamy na maila:
[email protected] lub [email protected] oraz pod nr tel. 24 361 63 00.

Wystarczy podać liczbę uczestników, ich wiek oraz nazwę drużyny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE