Reklama

Głośno o płockim DPS. TVP Warszawa emituje program o placówce

Opublikowano:
Autor:

Głośno o płockim DPS. TVP Warszawa emituje program o placówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły poniedziałek pisaliśmy o przypadku niewłaściwego podania leków w Domu Pomocy Społecznej w Płocku. Temat uruchomił lawinę komentarzy. Sytuacją w placówce zainteresowała się TVP3 Warszawa. Ekipie telewizyjnej towarzyszyliśmy w przygotowywaniu materiału.

W ubiegły poniedziałek pisaliśmy o przypadku niewłaściwego podania leków w Domu Pomocy Społecznej w Płocku. Temat uruchomił lawinę komentarzy. Sytuacją w placówce zainteresowała się TVP3 Warszawa. Ekipie telewizyjnej towarzyszyliśmy w przygotowywaniu materiału.

[ZT]18433[/ZT]

Jak można dowiedzieć się z programu, pracownicy mówią o wielu niepokojących rzeczach, które mają dziać się w płockim DPS. Dyrekcja w ich odczuciu nie dba o dobro mieszkańców. Oni sami mają być zastraszani. Władze DPS-u zupełnie inaczej widzą sytuację i podkreślają, że w sprawie złożyły wyjaśnienie swojemu przełożonemu - prezydentowi Andrzejowi Nowakowskiemu, a teraz czekają na jego decyzję.

Dyrektor placówki uspokaja, że w placówce nie dzieje się nic niepokojącego. Stanowisko to popiera wiceprezydent Roman Siemiątkowski, zapewniając, że DPS znalazł się pod szczególnym nadzorem. Zaistniałą sytuację komentuje radny PiS Piotr Szpakowicz.

Program "Twoje sprawy" do obejrzenia TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE