Reklama

Gdzie po dobry kredyt samochodowy?

Opublikowano:
Autor:

Gdzie po dobry kredyt samochodowy? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz kupić samochód, ale nie masz wystarczającej ilości gotówki na zakup? W takim przypadku rozwiązaniem będzie kredyt samochodowy – nie zawsze można czekać na uzbieranie potrzebnej sumy. Gdzie jednak warto szukać najlepszych ofert?

Chcesz kupić samochód, ale nie masz wystarczającej ilości gotówki na zakup? W takim przypadku rozwiązaniem będzie kredyt samochodowy – nie zawsze można czekać na uzbieranie potrzebnej sumy. Gdzie jednak warto szukać najlepszych ofert?

Jeżeli zależy ci na wzięciu kredytu samochodowego, w takim przypadku masz przed sobą sporą gamę ofert zarówno w bankach, jak i bezpośrednio w salonach samochodowych. Jeżeli zależy ci na tym, aby twój kredyt był jak najtańszy, w takim przypadku nie warto decydować się na pierwszy lepszy, ale dobrze sprawdzić różne propozycje.

Na kredyt można kupić zarówno nowe, jak i używane samochody – trzeba jednak pamiętać o tym, że dotyczy to tylko samochodów mających określony wiek, przeważnie do 10 lat. To, jak wysoką sumę otrzymasz, zależy przede wszystkim od twojej zdolności kredytowej, która liczona jest na podstawie zarobków lub innych źródeł wpływów na twoje konto, ponadto także aktualnych zobowiązań kredytowych i innych, w tym kosztów utrzymania. W związku z tym im twoja zdolność kredytowa będzie lepsza, tym większą sumę kredytu samochodowego dostaniesz, dlatego nie warto od razu snuć planów.

Gdy chcesz zdecydować się na kupno auta z salonu samochodowego, na przykład masz na oku nowe Mondeo, w takim razie warto zobaczyć, co oferują dealerzy Forda. Jeżeli chodzi o tę markę, do dyspozycji klientów jest wygodny Ford Kredyt, który wyróżnia się nieskomplikowanymi formalnościami – procedura jest maksymalnie uproszczona, więc nie trzeba dostarczać sporej liczby dokumentów.

Przy poszukiwaniu kredytów czy to w banku, czy w salonie zawsze warto prosić o symulacje rat, aby wiedzieć, gdzie można zapłacić najmniej – pod uwagę trzeba będzie wziąć nie tylko oprocentowanie kredytu, ale również prowizję, chociaż często wynosi ona 0%. Dodatkowo trzeba pamiętać o ubezpieczeniu, które będzie dotyczyło nie tylko obowiązkowego OC, ale również AC. Zatem nie podejmuj decyzji pochopnie, ale kieruj się swoimi korzyściami, żeby kredyt nie był dla ciebie drogi – różnice w kosztach mogą wynosić nawet powyżej 10 tysięcy złotych!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE