Reklama

Fragment Łukasiewicza udostępniony mieszkańcom

Opublikowano:
Autor:

Fragment Łukasiewicza udostępniony mieszkańcom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wykonawca przebudowy Łukasiewicza, uruchomi przejazd dla mieszkańców osiedla odcinkiem ulicy, leżącym między skrzyżowaniem z Tysiąclecia, a Batalionów Chłopskich i Gałczyńskiego.

Wykonawca przebudowy Łukasiewicza, uruchomi przejazd dla mieszkańców osiedla odcinkiem ulicy, leżącym między skrzyżowaniem z Tysiąclecia, a Batalionów Chłopskich i Gałczyńskiego. 

Droga zostanie oddana do użytku  dziś, po godz. 18.00. 

- Stanie się tak, ponieważ gotowa w całości jest już nawierzchnia drogi (ułożone zostały obydwie warstwy asfaltu) - wyjaśnia Hubert Woźniak, z zespołu współpracy z mediami w Ratuszu. - Nie jest natomiast jeszcze gotowe skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z Batalionów Chłopskich (choć będzie przejezdne). Do 10 czerwca drogowcy powinni zacząć prace nad zakończeniem przebudowy tego miejsca. 

Prawdopodobnie cały odcinek między ul. Tysiąclecia i Batalionów Chłopskich będzie gotowy pod koniec czerwca. 

- Nie oznacza to pewności, że będziemy w pełni z niego korzystać, ponieważ Miejski Zarząd Dróg podpisał już umowę na budowę drogi rowerowej wzdłuż ul. Mickiewicza i Tysiąclecia, a inwestycja ta wiąże się z koniecznością przebudowy skrzyżowania ul. Tysiąclecia z Łukasiewicza - dodaje Hubert Woźniak. - Czekamy aż wykonawca tego kontraktu złoży projekt zorganizowania placu budowy i ruchu. 

Ponieważ będzie wykonywał wykopy o głębokości do 6 metrów, niewykluczone, że ze względów bezpieczeństwa będzie musiał zamknąć skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z Łukasiewicza. 

- Jeśli stanie się to wymogiem, zamknięcie nastąpi w okresie wakacji, w lipcu i sierpniu - mówi Hubert Woźniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE