Reklama

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Przypominamy, że 3 sierpnia jest już zamknięta dla ruchu na okres dwóch miesięcy ulica Dobrzyńska na odcinku między rondem Grabskich a rondem Bronarskiego. Zaplanowano m. in. wymianę nawierzchni, położenie nowych chodników, zbudowanie ścieżki rowerowej i zamontowanie nowego oświetlenia. Obowiązują objazdy ulicami: Kobylińskiego - Dobrzyńska - Kazimierza Wielkiego - Parowa - Szpitalna / Medyczna lub Łukasiewicza - Zglenickiego - Dobrzyńska. W toku późniejszych prac, zgodnie z zamierzeniami Ratusza, zostanie przebudowana ulica Dobrzyńska od ronda Grabskich do granicy miasta wraz z budową rond na skrzyżowaniu z ul. Traktową oraz Zglenickiego, a także budowę ul. Traktowej wraz z rondem na jej skrzyżowaniu z ul. Szpitalną.

Zamknięto już ulicę Kwiatka. Fortum zaczęło już układanie ciepłociągu na odcinku od ul. Bielskiej do Tumskiej, co może potrwać do końca sierpnia. Możliwy jest jedynie wjazd na podziemny parking Złotego Rogu oraz na parking pod południową pierzeją kamienic. Zamknięto również dwa odcinki ul. 1 Maja – między Kolegialną i Sienkiewicza oraz między al. Jachowicza i Królewiecką. Tym razem chodzi o rozdział kanalizacji na sanitarną i deszczową, natomiast w ramach kolejnego etapu prac rozpocznie się przebudowa ulicy wraz wykonaniem prawo i lewoskrętów. Ponadto zmieniła się data zamknięcia ulicy Dobrzykowskiej. Przesunięto ją na 17 sierpnia.

Trwają prace na ul. Piaska związane z budową wyniesionych przejść dla pieszych i progów najazdowych.

W związku z rozpoczętym II etapem inwestycji związanej z przebudową ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego do skrzyżowania z ul. Okrzei obowiązuje w tym rejonie czasowa organizacja ruchu. W przeciągu dwóch miesięcy przewidziano do zrealizowania: frezowanie nawierzchni asfaltowej, prace rozbiórkowe, wybudowanie infrastruktury podziemnej i przebudowę ulicy wraz z budową zjazdów i chodników.

Kierowcy powinni uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w środę 12 sierpnia strażnicy ustawią się na ulicach:

- Grabówka,

- Mickiewicza,

- Sierpecka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE