Reklama

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Przypominamy, że zmieniono organizację ruchu na ul. Przemysłowej. Dzięki temu będzie już możliwy wyjazd z galerii Mosty w kierunku ul. Tysiąclecia.

Trwają manewry. W drugim dniu od godz. 11.00 do 12.00  testowi poddane zostanie działanie służb ratowniczych po uwolnieniu się do atmosfery amoniaku z instalacji chłodniczej w Kutnowskich Zakładach Drobiarskich Ex-Drob S.A.– w Zakładzie Produkcyjnym przy ul. Bielskiej w Płocku.  Zamknięty dla ruchu zostanie fragment ul. Przemysłowej, na odcinku od ul. Gwardii Ludowej do ul. Gawareckiego. Chwilowe utrudnienia w ruchu wystąpią również na ulicach: Gwardii Ludowej, Tysiąclecia i Bielskiej na czas przejazdu służb ratowniczych Państwowej i Zakładowej Straży Pożarnej PKN Orlen oraz Plutonu Ratownictwa Chemicznego – formacji Obrony Cywilnej PKN Orlen, a także karetek pogotowia ratunkowego. 

Drogowcy zaplanowali na środę dalsze prace związane z utwardzaniem drogi gruntowej płytami MON na ul. Wilgi, remonty i naprawy chodników na Kochanowskiego i na Placu Dąbrowskiego oraz Na Skarpie.

Od 11 maja na odcinku ul. Kazimierza Wielkiego od ul. Jasnej do ul. Dobrzyńskiej obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Zamknięto dla ruchu ul. Parowa na odcinku od zjazdu na Sobótkę do skrzyżowania z ul. Jasną. Możliwy jest wyłącznie dojazd do posesji dla mieszkańców oraz odwiedzających Dom Technika i dom Studenta "Wcześniak". Objazd dla pozostałych pojazdów obowiązuje ulicami: Dobrzyńska – Kobylińskiego – Topolowa - Kazimierza Wielkiego.

Pamiętajcie także o ostrożnej jeździe z powodu malowania oznakowania poziomego jezdni odbywającego się z pominięciem godzin popołudniowego szczytu komunikacyjnego, głównie w godzinach nocnych. W pierwszej kolejności pomalowane zostaną oznakowania na drogach krajowych, następnie wojewódzkich i powiatowych, ale sukcesywna realizacja uzależniona jest od pogody.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w środę 3 czerwca strażnicy ustawią się na ulicach:

- Mickiewicza,

- Kochanowskiego,

- Góry.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE