Reklama

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu?

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Od soboty jeździmy już po pierwszym odcinku obwodnicy wewnętrznej miasta. W rejonie ronda Wojska Polskiego i ul. Otolińskiej obowiązuje nowa organizacja ruchu.

Od 3 do 14 listopada będzie zamknięty dla ruchu pojazdów odcinek ul. Staromiejskiej (od ul. Kwiatka 31) z powodu wykonania przyłączy sanitarnych. Kierowcy proszeni są, aby zaparkowali swoje auta w innej części miasta.

Przypominamy kierowcom, że od czwartku, 25 września aż do 16 listopada obowiązuje zmieniona organizacja ruchu z powodu zamknięcia ul. Nowowiejskiego (od skrzyżowania z ul. Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Okrzei), co ma związek z budową kanalizacji deszczowej. Płockie Wodociągi wraz z wykonawcą, firmą Pol-Aqua, udostępniły już pas jezdni na ul. Kazimierza Wielkiego w kierunku Ratusza.

Czasową organizację ruchu możemy dzisiaj napotkać jadąc ul. Wolskiego, gdzie już sfrezowano tamtejszą nawierzchnię jezdni.

Uważajcie również m.in. przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora ściekowego dla osiedli Ciechomice i Góry. Obowiązuje tam zmieniona organizacja ruchu, zwężenia jezdni i wprowadzono ograniczenia prędkości.

Od 3 września aż do 19 grudnia tego roku będzie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 5201W Płock-Zągoty-Bonisław w Nowym Trzepowie w związku z zaplanowanymi remontami mostów. Wyznaczono następujący objazd: Płock– Ciachcin – Bielsk – Cekanowo – Zągoty – Machcino – Bronowo Zalesie. Piesi powinni tymczasowo korzystać z pomostów, z kolei pasażerowie linii nr 1 pojadą ul. Sierpecką oraz drogami powiatowymi 5205W (przy PWSZ w Nowym Trzepowie) i 2909W (łącznik do Bronowa-Zalesia przy torach). Przystanki Trzepowo, Bielska; Nowe Trzepowo, sady i Nowe Trzepowo nie będą w tym czasie obsługiwane. Autobusy linii 1 w obydwu kierunkach zatrzymają się na przystankach linii 6 – Sierpecka, szkoła; Krzywa i Nowe Trzepowo, szkoła (przy PWSZ).

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek 14 listopada strażnicy ustawią się na ulicach:

- Harcerska,

- Grabówka,

- Słoneczna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE