Reklama

Fotografowie wyruszają na kolejny spacer

Opublikowano:
Autor:

Fotografowie wyruszają na kolejny spacer - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płock znalazł się w gronie 1200 miast z całego świata, które w sobotę 5 października organizują kolejną edycję największego na świecie spaceru fotograficznego „Worldwide Photo Walk”.

Płock znalazł się w gronie 1200 miast z całego świata, które w sobotę 5 października organizują kolejną edycję największego na świecie spaceru fotograficznego „Worldwide Photo Walk”.

W sobotę tysiące ludzi na całym świecie pojawią się na ulicach swoich miast, aby spacerując ustaloną zawczasu trasą, fotografować ciekawe obiekty mijane po drodze,a przy tym poznawać się, integrować i wymieniać doświadczeniami.
 
Posiadany sprzęt nie ma większego znaczenia. Zdjęcia wykonywać będzie można lustrzankami, kompaktami, a nawet telefonami komórkowymi. Zawodowcy będą traktowani tak samo jak amatorzy, dla których może to być pierwsza przygoda z fotografowaniem. Sobotni spacer powinien trwać około dwóch godzin. Udział w nim jest bezpłatny. Jego organizatorem, podobnie jak w ubiegłym roku, jest Płocka Grupa Fotograficzna.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE