Reklama

Festiwalowicze przejmują Płock [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Festiwalowicze przejmują Płock [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Audioriver oficjalnie wystartował. Kilka tysięcy osób będzie łącznie bawiło się na nadwiślańskiej plaży i imprezach towarzyszących w rejonie starówki.

Audioriver oficjalnie wystartował. Kilka tysięcy osób będzie łącznie bawiło się na nadwiślańskiej plaży i imprezach towarzyszących w rejonie starówki.

Kto się spóźnił raczej nie kupi już karnetów 3-dniowych, bo zostały wyprzedane. Dostępne są jeszcze bilety jednodniowe – na piątek albo sobotę. Warto się pospieszyć, bo ich dostępność też już powoli się kończy.

Audioriver będzie bawił publiczność nie tylko ze scen na plaży. Zabawa przewidziana jest także na placu Starego Rynku, gdzie już dzisiaj od 16:00 dzieje się, a w sobotę od 10:30 dopiero będzie się działo! Tu także odbędą się Targi Muzyczne, na których wystawią się przedstawiciele branży muzycznej. Dwie kolejne sceny zlokalizowane są pod drzewami parku między ul. Rybaki a Mostową, gdzie na niedzielę przenosi się Audioriver.

Organizatorzy przygotowali także ciekawe alternatywy dla szukających nieco innej strawy: warsztaty, spotkania z muzykami, wystawy, koncerty itp. Jednym słowem każdy ma znaleźć coś dla siebie. Będą ćwiczenia z dobrego życia, Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i „Flirt Towarzyski”.  

Więcej informacji na ten temat w artykułach:

[ZT]19755[/ZT]

[ZT]19791[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE