Reklama

Festiwal przeniesie się z Opola do... Płocka?

Opublikowano:
Autor:

Festiwal przeniesie się z Opola do... Płocka? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Taką zaskakującą informację podała Gazeta Trybunalska. Wczoraj Jacek Kurski, prezes TVP, wobec wypowiedzenia przez prezydenta Opola umowy dotyczącej organizacji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, poinformował o przeniesieniu go do innego miasta.

Taką zaskakującą informację podała Gazeta Trybunalska. Wczoraj Jacek Kurski, prezes TVP, wobec wypowiedzenia przez prezydenta Opola umowy dotyczącej organizacji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, poinformował o przeniesieniu go do innego miasta.

Rozpoczęły się spekulacje, gdzie władze telewizji publicznej przeniosą festiwal. "Gazeta Trybunalska" poinformowała wczoraj, że jedną z rozważanych lokalizacji jest Płock. Zdaniem autora materiału atutem Płocka jest duży amfiteatr i doświadczenie w organizacji imprez. 

Prezydent Andrzej Nowakowski ubiegł spekulacje i nie czekając na pytania zapowiedział za pośrednictwem swojego prywatnego konta na Facebooku, że KFPP nie odbędzie się w Płocku. 

Mimo to zapytaliśmy w Ratuszu czy była próba kontaktu ze strony Telewizji Polskiej. 

- Na tę chwilę nie mogę potwierdzić, czy ktokolwiek zgłaszał się w tej sprawie do Urzędu Miasta lub POKIS-u, który jest właścicielem amfiteatru - mówi Hubert Woźniak z biura prasowego UM.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE