Reklama

Felerne skrzyżowanie. Znowu zderzyły się tam dwa samochody!

Opublikowano:
Autor:

Felerne skrzyżowanie. Znowu zderzyły się tam dwa samochody! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Skrzyżowanie Kolegialnej i Misjonarskiej zamierza chyba konkurować z rondem Wojska Polskiego w niechlubnym rankingu o największą liczbę wypadków i kolizji.

Skrzyżowanie Kolegialnej i Misjonarskiej zamierza chyba konkurować z rondem Wojska Polskiego w niechlubnym rankingu o największą liczbę wypadków i kolizji.

Wprawdzie niebezpiecznej krzyżówce na skrzyżowaniu Misjonarskiej i Kolegialnej jeszcze sporo brakuje do ronda Wojska Polskiego, które właśnie z tego powodu zostało ochrzczone przez kierowców rondem "Dzwon", ale nie da się nie zauważyć, że bardzo często opisujemy również zdarzenia  przy szkole muzycznej. W większości są to na szczęście niegroźne stłuczki, ale warto, by kierowcy z większą czujnością tamtędy jeździli.

[ZT]13347[/ZT]

Do kolejnej stłuczki doszło wczoraj, we wtorek wieczorem. W rejonie skrzyżowania zderzyły się dwa samochody marki BMW. Jak wynika z przesłanego raportu rzecznika prasowego płockiej policji, w zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Doba minęła bez wypadków, a kolizji odnotowano siedem (cztery w mieście, trzy w powiecie). W Słupnie zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę. 

[ALERT]1474441582512[/ALERT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE