Reklama

Ekstraklasa gra dalej. Kibice na stadiony jednak nie wejdą

Opublikowano:
Autor:

Ekstraklasa gra dalej. Kibice na stadiony jednak nie wejdą  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na nadzwyczajnym posiedzeniu zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję o kontynuowaniu rozgrywek bez udziału publiczności.

Na nadzwyczajnym posiedzeniu zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję o kontynuowaniu rozgrywek bez udziału publiczności. 

Swoje rozgrywki zawiesili już duzi gracze - Włosi i Hiszpanie. W Polsce ligę zawiesiła np. PGNiG Superliga, a sezon zakończyła już chociażby liga hokeja. 

Piłka nożna na szczeblu centralnym (Ekstraklasa, I i II liga) będzie kontynuować rozgrywki. 

PKO Ekstraklasa, Fortuna I liga i II liga będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli - czytamy w komunikacie. 

Rozgrywki od III ligi w dół zostały zawieszone do 29 marca. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE