Reklama

Ekipa TVN w Płocku. Na starówce nagrywali materiał do programu

Opublikowano:
Autor:

Ekipa TVN w Płocku. Na starówce nagrywali materiał do programu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedawno gościliśmy ekipę serialu „Ojciec Mateusz”, a już w poniedziałek do Płocka zajechał samochód stacji TVN. Rozstawili kamery w pobliżu ratusza na starówce. O co chodzi tym razem?

Niedawno gościliśmy ekipę serialu „Ojciec Mateusz”, a już w poniedziałek do Płocka zajechał samochód stacji TVN. Rozstawili kamery w pobliżu ratusza na starówce. O co chodzi tym razem?

Pamiętacie jeszcze informację o castingu do programu TVN „Ugotowani”? Stacja emituje już kolejne odcinki pełne nietuzinkowych potraw. W każdym startują cztery osoby. Mają za zadanie przygotowanie wyjątkowej kolacji, a najlepiej jeszcze czymś zaskoczyć pozostałych uczestników, wyciągnąć jakiegoś asa z rękawa w postaci deseru lub innej przystawki, po której pozostałym zostają tylko skomplementowanie harmonii wszystkich smaków. Każdy z uczestników po kolei serwuje swoje specjały, starając się oczarować podniebienia swoich konkurentów. Pozostali na koniec dokonują oceny zdolności kulinarnych. Zwycięża osoba z najwyższą punktacją.

Kto wystąpi?

[ZT]14338[/ZT]

Stacja od początku zapowiadała, kogo szuka do występu przed kamerą. Miały to być osoby z interesującym zawodem, z pasją, wyróżniające się zainteresowaniami, wywodzące się z rożnych środowisk, przy czym postawiono warunek, nikt z uczestników nie mógł być profesjonalnym kucharzem. Casting odbył się w lutym. Ekipa kręci już odcinki z płocczanami do dwunastej serii „Ugotowanych”. Kogo więc w Płocku czekają pochwały lub druzgocąca krytyka tuż po kolacji?

Jak nieoficjalnie udało się ustalić, będzie to płocki fotograf, właścicielka butiku „Me Like You”, kierownik Pływalni Miejskiej Jagiellonka, sędzia międzynarodowy piłki ręcznej i zarazem lider płockiej Nowoczesnej oraz szefowa jednego z oddziałów w Ratuszu. 

Oprócz płocczan, w tej edycji pojawią się mieszkańcy Warszawy, Krakowa czy Łodzi. Zwycięzca bądź zwyciężczyni zgarnie 5 tys. zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE