Reklama

Dziwna brama stanęła koło Coteksu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Dziwna brama stanęła koło Coteksu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Naszych czytelników zaciekawiła nietypowa konstrukcja, która stanęła na skrzyżowaniu Dobrowolskiego i Piłsudskiego tuż przy Coteksie.

Naszych czytelników zaciekawiła nietypowa konstrukcja, która stanęła na skrzyżowaniu Dobrowolskiego i Piłsudskiego tuż przy Coteksie.

Mieszkańcy Międzytorza zachodzą w głowę, czemu ma służyć nietypowa konstrukcja przy wlocie Dobrowolskiego. Brama wygląda jak pergola, która za chwilę zostanie obrośnięta bluszczem albo jak szkielet jakiegoś witacza. A że została ustawiona w wyeksponowanym miejscu, nic dziwnego, że czytelnicy zaczęli dopytywać, co to takiego.

W rozwiązaniu zagadki pomógł nam Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza. Okazuje się, że za ustawieniem bramy stoją Wodociągi Płockie. Ich rzeczniczka, Justyna Piotrowicz, wyjaśnia, że  konstrukcja ma związek z trwającą od miesięcy renowacją długiego na ok. 4 kilometry kolektora F i służy podtrzymaniu rurociągu ze ściekami, którego poszczególne odcinki na czas prac muszą być opróżnione.  Brama będzie stała w tym miejscu przez około dwa tygodnie.

Z renowacją kanalizacji związane są też m.in. ciężarówki, które stoją na 3 Maja.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE