Reklama

Dzisiaj Szewczak, jutro Terlikowski

Opublikowano:
Autor:

Dzisiaj Szewczak, jutro Terlikowski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek na Politechnice z płocczanami spotka się Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK-ów, a w sobotę w tym samym miejscu zaplanowano II Płocką Konferencję o Wolności z udziałem Tomasza Terlikowskiego, Mariana Piłki i Wojciecha Woźniaka.

W piątek na Politechnice z płocczanami spotka się Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK-ów, a w sobotę w tym samym miejscu zaplanowano II Płocką Konferencję o Wolności z udziałem Tomasza Terlikowskiego, Mariana Piłki i Wojciecha Woźniaka.

Spotkanie z dr. Januszem Szewczakiem, głównym ekonomistą SKOK-ów zaplanowano na 17.00 w auli Politechniki Warszawskiej przy Jachowicza. Jak zapowiadają organizatorzy, czyli Ruch Społeczny im. Lecha Kaczyńskiego, płocki PiS, Klub „Gazety Polskiej” i portal plockaprawica.net, tematem spotkania ma być „Budżet 2013 r. - zielona wyspa czy ruchome piaski?”.

Z kolei w sobotę, również na Politechnice i też o 17.00, odbędzie druga już odsłona Płockiej Konferencji o Wolności, czyli inicjatywy stowarzyszeń Prawa Strona Płocka i Federacji Młodzieży Walczącej. Pierwsza konferencja z udziałem publicysty Łukasza Warzechy, szefa płockich kibiców Michała Sosnowskiego i twórcy strony Antykomor.pl Roberta Frycza poświęcona była wolności słowa w Polsce, podczas jutrzejszej rozmowy będą się toczyły wokół wolności wyrażania postaw patriotycznych. Zaproszeni goście to Tomasz Terlikowski, etyk i publicysta, redaktor naczelny portalu Fronda.pl, a także Marian Piłka, polityk, były poseł oraz Wojciech Woźniak, opozycjonista, działacz Federacji Młodzieży Walczącej.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny.

Czytaj też: Wolność słowa. Konferencja o kneblowaniu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE