Reklama

Dziś opera Carmen. Są jeszcze bilety

Opublikowano:
Autor:

Dziś opera Carmen. Są jeszcze bilety - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę w amfiteatrze zabrzmią dźwięki najsłynniejszej opery Georgesa Bizeta. W rolę Carmen wcieli się Aksana Yakushevich. Są jeszcze bilety.

W środę w amfiteatrze zabrzmią dźwięki najsłynniejszej opery Georgesa Bizeta. W rolę Carmen wcieli się Aksana Yakushevich. Są jeszcze bilety.

Habanerę "L'amour est un oiseau rebelle" czy "Marsz Torreadora" z II aktu zna niemal każdy - fragmenty dzieła wykorzystywane są w reklamach czy jako dzwonki telefonów komórkowych. Ale wrażenie na każdym musi zrobić cała opera - z jej niesamowitą żywiołową muzyką opowiadającą tragiczną historię miłosną pełną namiętności i hiszpańskiego temperamentu, wreszcie charakterystyczną scenografią i bogato zdobionymi kostiumami.

Z Carmen wystąpią dziś Chór Opery Polskiej oraz Roncole Verdi Orchestra z Aksaną Yakushevich w roli głównej w ramach III Letniego Festiwalu Operowego. Będzie też lokalny akcent - wystąpi również płocki chór Puelli et Puellae Cantores Plocenses.

- Opera uwodzi przede wszystkim hiszpańską żywiołową muzyką - barwne suknie wirujące w rytm flamenco, tętniąca radością tawerna, czy wreszcie triumfalny Marsz Torreadora tworzą niezapomniane widowisko - zapraszają organizatorzy z Agencji Artystycznej Pro Musica.

Opera zostanie wystawiona dziś o godzinie 20.00 w płockim amfiteatrze (w kolejnych dniach m.in. w Toruniu i Warszawie). Bilety można kupić przed spektaklem w biurze w amfiteatrze. Kosztują, w zależności od miejsca na widowni od 50 zł (sektor A), przez 60 zł (sektory C i D), 70 zł (sektor F i O), 85 zł (sektor G), do 110 zł (sektor M).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE