Reklama

Dzień Ojca w Parku Północnym [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Dzień Ojca w Parku Północnym  [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas sobotniego festynu płocczanie mogli skorzystać z wielu przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się ogromna, dmuchana zjeżdżalnia i kolorowa wata cukrowa. Egzotyczne zwierzęta z miejskiego zoo również były wspaniałą atrakcją, nie tylko dla dzieci.

Podczas sobotniego festynu płocczanie mogli skorzystać z wielu przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się ogromna, dmuchana zjeżdżalnia i kolorowa wata cukrowa. Egzotyczne zwierzęta z miejskiego zoo również były wspaniałą atrakcją, nie tylko dla dzieci.

Organizatorami imprezy byli Kościół Chrystusowy w Płocku i Urząd Miasta Płocka. Patronat nad pierwszą tego typu imprezą w Płocku objął prezydent Andrzej Nowakowski.

Początkowo, jak mówią organizatorzy, wszystko wskazywało na to, że pogoda zepsuje dobra zabwę, jednak mimo lekkiego ochłodzenia i przelotnego deszczu, impreza odbyła się zgodnie z planem i przebiegała w miłej, rodzinnej atmosferze.

Podczas festynu płocczanie mogli skorzystać z wielu przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, smaczna wata cukrowa i słodkie bułeczki. Sporą atrakcją były egzotyczne zwierzęta z miejskiego zoo, wóz strażacki i karetka pogotowia.

Całą imprezę poprowadził pastor Kościoła Chrystusowego Tomasz Zgorzelski. Swoimi występami na scenie imprezę uświetniła Grupa Teatralna Noe, która przygotowała dwa przedstawienia na podstawie bajek Maxa Lucdo. Dla gości zaśpiewała również sześcioletnia Lilianka, która wspólnym występem ze swoją mamą, zrobiła prezent swojemu tacie w dniu jego święta. Odbył się pokaz zumby. Na scenie pojawił się również prezydent ze swoim synkiem i opowiedział o tym, jak rodzinnie spędzają czas, grając w piłkę.

Nie zabrakło też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Jednym z fundatorów i organizatorów konkursów sportowych była Akademia Młodych Orłów. Finał zmagań rodzinnych drużyn, jakim był mecz rozgrywany w dwójkach - tata i dziecko - komentował wieloletni dziennikarz sportowy Marcin Figura. 

Finałowym punktem festynu był wspaniały koncert zespołu Exodus 15, który wystąpił przed płocką publicznością z premierą swojej nowej płyty ,,Jaśniej”. Wraz z muzykami po raz pierwszy i to właśnie w Płocku na scenie wystąpiły również dzieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE