Reklama

Dzień Dziecka z płockim ogrodem zoologicznym

Opublikowano:
Autor:

Dzień Dziecka z płockim ogrodem zoologicznym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka z płockim ogrodem zoologicznym. Do odebrania są bezpłatne wejściówki dla dzieci do ZOO, które będzie można zrealizować 1 czerwca.

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka z płockim ogrodem zoologicznym. Do odebrania są bezpłatne wejściówki dla dzieci do ZOO, które będzie można zrealizować 1 czerwca. 

Karty uprawniające do wejścia do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego będą do odebrania 28 maja w godz. 9:00 - 15:00 przez rodzica, opiekuna prawnego, osoby niepełnoletniej, dla której wydawana jest bezpłatna karta wstępu. Jednorazowo mogą być wydane maksymalnie dwie wejściówki.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biura Promocji i Marketingu Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica, z siedzibą w Płocku, al. Kilińskiego 12, budynek A, pokój nr 7. Ilość karnetów jest ograniczona.

Zasady akcji dostępne są na stronie szkoły.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Słodka paka dla dzieciaka". Wystarczy zrobić w płockim ZOO zdjęcie z orłanem, którym opiekuje się Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku i wysłać je 1 czerwca na adres: [email protected] Liczy się inwencja twórcza i pomysłowość. Zwycięzca otrzyma paczkę pełną słodkości.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE