Reklama

Dzieci mają wolne, więc fotoradar też

Opublikowano:
Autor:

Dzieci mają wolne, więc fotoradar też - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Straż miejska w czwartek 28 marca nie zamierza ustawiać fotoradaru na żadnej z płockich ulic. Będą jednak utrudnienia związane z remontami.

Straż miejska w czwartek 28 marca nie zamierza ustawiać fotoradaru na żadnej z płockich ulic. Będą jednak utrudnienia związane z remontami.

Najpoważniejszych problemów należy spodziewać się na Trasie Popiełuszki. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg, obowiązuje tam czasowa organizacja ruchu związana z budową węzła komunikacyjnego i Centrum Graniczna. Na odcinku od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności występuje zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości. – Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania – proszą drogowcy.

MZD poinformował również, że mogą nastąpić utrudnienia w ruchu wiążące się z pracami przy naprawach ubytków w jezdniach na ulicach Tysiąclecia, Kochanowskiego, Armii Krajowej i Ciechomickiej.

Rzeczniczka straży miejskiej poinformowała, że fotoradar nie będzie ustawiany na płockich drogach. – W szkole dzieci mają wolne, więc fotoradar nie pracuje – przekazała Jolanta Głowacka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE