Reklama

Dwie osoby nie żyją! Wypadek seniorów spod Płocka [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Dwie osoby nie żyją! Wypadek seniorów spod Płocka [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Seniorzy z naszego regionu podróżowali autobusem do Gdańska. Z nieznanych przyczyn doszło do tragedii - dwie osoby zginęły, 29 jest rannych.

Seniorzy z naszego regionu podróżowali autobusem do Gdańska. Z nieznanych przyczyn doszło do tragedii - dwie osoby zginęły, 29 jest rannych.

Jak informuje RMF FM 24, w miejscowości Konstantynowo w woj. kujawsko-pomorskim na odcinku Ciechocinek-Toruń z nieustalonych dotąd przyczyn autobus zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu. Trasa nr 91 w miejscowości Konstantynowo jest zablokowana.

Autobusem podróżowali członkowie stowarzyszenia emerytów z Bodzanowa pod Płockiem. Jechali na wycieczkę do Gdańska. 

W wypadku zginęły dwie osoby: kobiety w wieku 65 lat. Kolejnych 29 osób zostało rannych. Kilka osób jest w ciężkim stanie i zostały przewiezione do szpitali w Łodzi, Bydgoszczy, Aleksandrowie Kujawskim i Toruniu. 18 osób, którym nic się nie stało zostało przewiezionych do szkoły w Aleksandrowie Kujawskim, gdzie czekają na transport.

Dla rodzin poszkodowanych została uruchomiona przez Urząd Wojewódzki specjalna infolinia pod nr (52)5872779.

Przyczyny wypadku ustalała policja i specjalnie powołany do tego celu biegły.

Aktualizacja: godz. 14:00

Starostwo Powiatowe w Płocku wydało komunikat, iż w związku z wypadkiem autobusu przewożącego członków koła emerytów z Bodzanowa, została uruchomiona infolinia dot. wypadku - 52 587 27 79.

Szpitale, do jakich zostały przewiezione poszkodowane osoby z wypadku w Konstantynowie: dwie osoby do szpitala miejskiego w Toruniu, pięć osób do szpitala wojewódzkiego w Toruniu, cztery osoby do szpitala wojewódzkiego we Włocławku, dwie osoby do szpitala powiatowego w Aleksandrowie. Śmigłowcami przetransportowano jedną osobę do placówek w Łodzi,  jedną osobę do Inowrocławia i jedną do Bydgoszczy.

Do sprawy wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE