Reklama

Dwa pożary niemal w tym samym czasie. Ewakuowano mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

Dwa pożary niemal w tym samym czasie. Ewakuowano mieszkańców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Około godz. 18. w jednym z bloków na ul. Gałczyńskiego zapaliła się kotłownia. Ewakuowano mieszkańców. Chwilę później wybuchł pożar na Szarych Szeregów... również w .

Około godz. 18. w jednym z bloków na ul. Gałczyńskiego zapaliła się kotłownia. Ewakuowano mieszkańców. Chwilę później wybuchł pożar na Szarych Szeregów... również w .

Pierwszy pożar miał miejsce w piwnicy czteropiętrowego budynku przy ul. Gałczyńskiego. Jak wyjaśnia dyżurny Państwowej Straży Pożarnej, ogień pojawił się w kotłowni. Zadymienie w bloku było tak duże, że strażacy musieli prowadzić działania w specjalnych maskach ochraniających twarz. Około 20 mieszkańców bloku ewakuowano. Na chwilę obecną wrócili oni już do swoich mieszkań. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej. Policja ustala przyczyny pożaru.

Niemal w tym samym czasie doszło do podobnego pożaru w bloku przy Szarych Szeregów. Tam również ogniem zajęła się kotłownia, ale nie było potrzeby ewakuowania mieszkańców. Policja, podobnie jak na Gałczyńskiego, prowadzi czynności wyjaśniające.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE