Reklama

Dwa miesiące warsztatów. Za darmo

Opublikowano:
Autor:

Dwa miesiące warsztatów. Za darmo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od czerwca do końca lipca będą trwały nietypowe warsztaty dla młodych hiphopowców. Projekt „Cztery twarze hip-hopu” to zajęcia tańca, graffiti, dj-ingu i beatboxu.

Od czerwca do końca lipca będą trwały nietypowe warsztaty dla młodych hiphopowców. Projekt „Cztery twarze hip-hopu” to zajęcia tańca, graffiti, dj-ingu i beatboxu.

Niecodzienne warsztaty organizuje młodzieżowe stowarzyszenie Innowacja z finansowym wsparciem Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka.

- Nazwa projektu ma podkreślić, że działamy w czterech podstawowych nurtach związanych z kulturą hip-hopu - mówi Anita ze Stowarzyszenia Innovacja.- Celem akcji jest przede wszystkim zaszczepienie wśród młodych pasji do popularnej subkultury. Będziemy pod okiem profesjonalistów uczyć się tańca, sztuki graffiti, dj-ingu i beatboxu. Mnie interesuje szczególnie taniec.

Jak zapowiadają organizatorzy, zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów - nauką tańca zajmą się Zolsky oraz Bax i Tomo z Czystej Formy, za dj-ing odpowiadał będzie Spinlab, za beatbox - Zorak, a sztuką graffiti zajmie się Merd z grupy DILLGang – na co dzień związany z polską grupą muzyczną Hemp Gru.

Warsztaty rozpoczną się na początku czerwca i potrwają do końca lipca. Finał projektu odbędzie się w trakcie tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival, o szczegółach organizatorzy poinformują wkrótce. Raz na dwa tygodnie uczestnicy wezmą udział w 3-godzinnych wykładach.  W projekcie będzie mogło wziąć udział 60 osób w wieku 13-25 lat. Zapisy oraz szczegóły projektu dostępne na www.innovacja.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE