Reklama

Duży pająk zawisł na ścianie kamienicy na starówce [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Duży pająk zawisł na ścianie kamienicy na starówce [VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Widzieliście dużego, włochatego pająka na Starym Rynku? Albo prezenty przy schodach od strony ul. Mostowej?

Widzieliście dużego, włochatego pająka na Starym Rynku? Albo prezenty przy schodach od strony ul. Mostowej? 

Niespodzianki przygotowane i umieszczone na swoich miejscach, na ścianie kamienicy na Starym Rynku i na kratce przy schodach między parkiem na Górkach a ul. Mostową (te na kracie są do wzięcia za darmo). To efekty wspólnej akcji Among Scratches::., 3kropki, Underground OFF Płock. 

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=mRTpq9ocJus&feature=youtu.be[/YT]

Podpowiemy, że chodzi też o płytę, która ukaże się 1 grudnia. 

- "Underground of Płock" jest projektem, którego głównym założeniem jest stworzenie i wyprodukowanie płyty prezentującej najciekawsze zespoły tworzące i działające na płockiej "podziemnej" scenie - tłumaczą na Facebooku. - Ideą projektu jest, żeby płyta nie miała komercyjnego charakteru (nikt z nas nie chce zbić na tym żadnego kapitału). Ma za zadanie przybliżyć słuchaczowi i zapoznać go z lokalnymi twórcami (tymi mniej znanymi, działającymi gdzieś poza popularnymi nurtami muzycznymi, ale prezentującymi wysoki poziom artystyczny), które funkcjonują na lokalnej scenie. Ma być też swojego rodzaju archiwum obecnie działających twórców, do którego z przyjemnością będzie się wracało w przyszłości (coś na zasadzie składaka Petrohałas z lat 90-tych). Zamysłem twórców również jest, aby był to projekt stworzony zgodnie z duchem DIY. Nie chcemy żadnych sponsorów, patronów itp. itd. Środki na wyprodukowanie płyty chcemy zebrać sami poprzez organizowanie koncertów, benefitów, zbiórek, sprzedaży płyt, kaset etc. Liczymy tez oczywiście na Wasze wsparcie, pomysły oraz wszelkie sugestie dot. tego projektu.

Na płycie mamy zgrupowanie takich wykonawców, jak The Old Crone, Kto Nie Kocha Pieszczocha, AQQ, Michal Mazz Mo', Black Mad Lice, Concatenation, RESZTA POKOLENIA,Jakub Pokorski, Schröttersburg, Rigor Mortiss, KYK, Piotr Dąbrowski, Podwórkowi Chuligani, Krojc, Mazzmo. Łącznie jest ich 17. 

[ZT]14983[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE