Reklama

Drugie podejście do przetargu. Efekt jak za pierwszym razem

Opublikowano:
Autor:

Drugie podejście do przetargu. Efekt jak za pierwszym razem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszy przetarg na przebudowę alei Roguckiego unieważniono. Ogłoszono drugi, zwiększono także kwotę na realizację. I znów nic z tego.

Pierwszy przetarg na przebudowę alei Roguckiego unieważniono. Ogłoszono drugi, zwiększono także kwotę na realizację. I znów nic z tego.

Aleja Roguckiego miała zyskać zupełnie nowy wygląd dzięki posadzonej zieleni, nowym chodnikom i ławeczkom, ścieżkom dla rowerzystów, poidełkom i budkom dla ptaków, w planach znalazły się także fontanna, domek dla owadów, ładowarka solarna do telefonów i toaleta publiczna. Pierwszy przetarg unieważniono, ponieważ najniższa zaproponowana cena przez firmy, które się do niego zgłosiły, przewyższała kwotę przeznaczoną przez płocki Ratusz, tj. 12 mln 392 tys. zł.

[ZT]15294[/ZT]

W takiej sytuacji kwotę podwyższono do 13 mln 199 tys. zł i ogłoszono drugie postępowanie na „Przebudowę alei A. Roguckiego i zagospodarowanie terenów przyległych do alei w Płocku”. W środę pojawiła się informacja o unieważnieniu drugiego przetargu z tego samego powodu, co przy pierwszym. Zgłosiły się nawet te same firmy.

Firma Budowlano-Drogowa Prasbet z Grudziądza, którą przy pierwszym podejściu odrzucono, tym razem zaproponowała wykonanie zamówienia za 13 mln 899 tys. zł, z kolei konsorcjum firm z liderem Firmą Remontowo-Budowlaną Lipowski wraz z partnerami, Przedsiębiorstwem Instalacyjno-Budowlanym Waskop oraz spółką Zielony Ogród ze Słupna podało kwotę 13 mln 856 tys. zł.

Zostaje więc czekać na trzecie podejście...

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE