Reklama

Droga Krzyżowa przejdzie ulicami Płocka. Niebawem także noc konfesjonałów

Opublikowano:
Autor:

Droga Krzyżowa przejdzie ulicami Płocka. Niebawem także noc konfesjonałów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Warto ze sobą zabrać świece, lampiony bądź latarki. W tym roku, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, wierni pomodlą się za prześladowanych za wiarę chrześcijan na całym świecie.

Warto ze sobą zabrać świece, lampiony bądź latarki. W tym roku, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, wierni pomodlą się za prześladowanych za wiarę chrześcijan na całym świecie.

W najbliższy piątek, 12 kwietnia odbędzie się ogólnomiejska Droga Krzyżowa ulicami Płocka. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej przygotowują i biorą w niej udział parafie: św. Bartłomieja, św. Maksymiliana Kolbego i św. Zygmunta (katedralna).

Najpierw o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w Kolegiacie św. Bartłomieja (Fara). Droga Krzyżowa rozpocznie się o godz. 18.30. Wszyscy - rozważając poszczególne stacje - przejdą ze Starego Rynku (po stronie sanktuarium Miłosierdzia Bożego) do ul. Grodzkiej, dalej do pl. Narutowicza i ul. Tumskiej. Zakończenie nabożeństwa nastąpi w katedrze.

Z kolei w piątek, 19 kwietnia płocka Fara już po raz dziesiąty organizuje noc konfesjonałów. Księża spowiednicy będą oczekiwać na każdego, kto zechce pojednać się z Bogiem, w nocy z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę, 19/20 kwietnia od 20:30 do 01:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE