Reklama

Dopiero co zdobywał medale. Nie żyje mistrz olimpijski

Opublikowano:
Autor:

Dopiero co zdobywał medale. Nie żyje mistrz olimpijski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmarł nagle w sobotę 13 kwietnia. Miał zaledwie 33 lata. Sebastian Jędrzejewski niedawno wrócił z Abu Dhabi, gdzie odbywały się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Przywiózł trzy złote medale zdobyte w dwuboju siłowym.

Zmarł nagle w sobotę 13 kwietnia. Miał zaledwie 33 lata. Sebastian Jędrzejewski niedawno wrócił z Abu Dhabi, gdzie odbywały się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Przywiózł trzy złote medale zdobyte w dwuboju siłowym.

Mieszkaniec Ciółkowa promował nasz region w pięknym stylu.

- Wspaniały, pogodny, pracowity, dobry człowiek. Takim zapamiętają Sebastiana Jędrzejewskiego wszyscy, którzy choć raz spotkali Go na swojej życiowej drodze - wspominają w Starostwie Powiatowym. - Trudno uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas… Miał jeszcze tyle planów, tak wiele chciał dać z siebie ku radości mieszkańców Ciółkowa i całego Powiatu Płockiego. Niestety, wszystkie te plany i nadzieje nieoczekiwanie legły w gruzach. Sebastian Jędrzejewski, nasz Mistrz, nasza Duma i po prostu wspaniały Człowiek, zmarł nagle w sobotę 13 kwietnia.

Msza św. pogrzebowa zaplanowana jest na środę 17 kwietnia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Woźnikach.

[ZT]21865[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE