Reklama

Dobra wiadomość: nowa linia i przystanek

Opublikowano:
Autor:

Dobra wiadomość: nowa linia i przystanek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców ulicy Żyznej, Boryszewa i gminy Radzanowo. Prawdopodobnie od 1 października rozpocznie kursowanie nowa linia Komunikacji Miejskiej.

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców ulicy Żyznej, Boryszewa i gminy Radzanowo. Prawdopodobnie od 1 października rozpocznie kursowanie nowa linia Komunikacji Miejskiej.

Przygotowania do uruchomienia nowego przystanku przy ulicy Żyznej zauważył nasz czytelnik. Przy ulicy ustawiono znak informujący o przystanku i wymalowano odpowiednie oznakowanie poziome. Okazuje się jednak, że dotychczasowe linie nie wydłużą swoich tras, ale powstanie nowa linia.

- Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, od 1 października planujemy uruchomienie nowej linii nr 34 - potwierdza Jacek Ambroziak, pełnomocnik ds. transportu publicznego i inżynierii ruchu drogowego w płockim Ratuszu.

Linia nr 34 będzie kursowała na trasie między Stróżewkiem w gminie Radzanowo a pętlą przy ulicy Mazura na Podolszycach Południe. Stamtąd będą się mogli przesiąść w autobusy kolejnych linii. To dobra wiadomość dla mieszkańców Żyznej (mieszkańcy nowych bloków przy Żyznej najbliższy przystanek mieli na Podolszycach Północ), a także Boryszewa i Stróżewka przy skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 567.

- W dzień powszechni zaplanowanych jest sześć kursów, w soboty i niedziele po cztery kursy - zapowiada Anna Kicińska, rzeczniczka Komunikacji Miejskiej. - Rozkłady jazdy zostaną włączone w istniejące rozkłady innych linii.

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE