Reklama

Dobra wiadomość: Bartek się odnalazł!

Opublikowano:
Autor:

Dobra wiadomość: Bartek się odnalazł! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Udało się odnaleźć 11-letniego Bartka , który zaginął dziś rano. Chłopiec jest cały i zdrowy. Policja dziękuje wszystkim płocczanom i internautom, również czytelnikom naszego portalu, że nie zawiedli i za pośrednictwem mediów aktywnie włączyli się w poszukiwania.

Udało się odnaleźć 11-letniego Bartka , który zaginął dziś rano. Chłopiec jest cały i zdrowy. Policja dziękuje wszystkim płocczanom i internautom, również czytelnikom naszego portalu, że nie zawiedli i za pośrednictwem mediów aktywnie włączyli się w poszukiwania.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, alarm przed chwilą został odwołany -- chłopiec odnalazł się cały i zdrowy, nic mu nie grozi. Ze wstępnych ustaleń na gorąco wynika, że został odnaleziony w rejonie starego mostu, szukał tam wesołego miasteczka. - Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy  włączyli się w poszukiwania, dostarczając nam mnóstwa sygnałów i informacji - mówi Krzysztof Piasek i podkreśla, że chłopca udało się odnaleźć dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu mieszkańców, internautów i słuchaczy, którzy za pośrednictwem lokalnych mediów - radia i portali internetowych dowiedzieli się o zaginięciu i zareagowali natychmiast, rozpowszechniając zdjęcie i informacje o zaginionym chłopcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE