Reklama

Do centrum nie wjedziecie. Utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Do centrum nie wjedziecie. Utrudnienia w ruchu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w związku z organizacją Jarmarku Tumskiego. W sobotę i niedzielę wjazd do ścisłego centrum miasta będzie niemożliwy.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w związku z organizacją Jarmarku Tumskiego. W sobotę i niedzielę wjazd do ścisłego centrum miasta będzie niemożliwy. 

Utrudnień należy się spodziewać już od piątku 31 maja - rozpoczyna się XI edycja Jarmarku Tumskiego, a do miasta przyjadą sekcji kolekcjonerów. Infrastruktura potrzebna do organizacji imprezy będzie rozładowywana od 17:00. Za to już 1 czerwca o 6:00 wjazd na plac Narutowicza będzie niemożliwy.

Zapory wjazdowe zostaną ustawione na ulicach:

  • Kościuszki - na wjeździe od strony pl. Obrońców Warszawy,
  • Mostowa - na rozwidleniu zjazdu nad Wisłę i wjazdu na Stare Miasto od strony mostu,
  • Piekarska przy farze.

- Do wjazdu zostaną dopuszczeni jedynie mieszkańcy zamkniętego obszaru, goście hotelowi i weselni, wystawcy, obsługa techniczna i organizatorzy Jarmarku Tumskiego - informuje Konrad Kozłowski z zespołu prasowego Ratusza.

Jest też dobra wiadomość. Zgodnie z zarządzeniem prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, w piątek nie będą pobierane opłaty za pozostawienie pojazdu w Strefie Płatnego Parkowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE