Reklama

Dlaczego wirtualne biuro w Warszawe jest idealne dla freelancera?

Opublikowano:
Autor:

Dlaczego wirtualne biuro w Warszawe jest idealne dla freelancera? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Współczesny freelancer to wolny strzelec, któremu potrzebne są skrzydła, czyli talent. Potrzebna jest mu także wolność, czyli uwolnienie od całego mnóstwa papierków, od konieczności odliczania podatków, odpowiadania na maile. Wszystko to zapewnia wirtualne biuro w Warszawie, oferujące freelancerowi wirtualny adres i pomoc doradców. Dla jakich freelancerów jest e biuro?

Współczesny freelancer to wolny strzelec, któremu potrzebne są skrzydła, czyli talent. Potrzebna jest mu także wolność, czyli uwolnienie od całego mnóstwa papierków, od konieczności odliczania podatków, odpowiadania na maile. Wszystko to zapewnia wirtualne biuro w Warszawie, oferujące freelancerowi wirtualny adres i pomoc doradców. Dla jakich freelancerów jest e biuro?

1. Wirtualne biuro dla fotografa

Już jako nastolatek kupiłeś sobie pierwszy aparat fotograficzny, aby robić zdjęcia wywoływane potem w piwnicy. Potem interesowałeś się fotografowaniem coraz bardziej i pewnego dnia pomyślałeś sobie, że robienie zdjęć mogłoby być Twoim zawodem. Bo fajnie jest być wolnym artystą. No właśnie, ale czy fotografowanie gwarantuje swobodę? I co z podatkami, z opłacaniem składek, co z miejscem zatrudnienia?

Otóż wszystko to rozwiązuje wirtualne biuro Warszawa BiuroKamienica.pl, które oferuje wynajem adresu. I to wynajem prestiżowego adresu w samym centrum stolicy, w atrakcyjnym oszklonym biurowcu. Ponadto zyskujesz pomoc prawnika, informatyka czy księgowej, a także miejsce do pracy, bo wirtualne biuro ma w swojej ofercie także gabinet do wynajęcia, gdzie możesz spokojnie zmontować film czy poszukać zleceń.

2. E praca dla copywritera

Wolnym strzelcem jest również ktoś, kto zajmuje się wymyślaniem haseł reklamowych albo po prostu ktoś, kto pisze artykuły pozycjonujące do internetu. W sieci jest zapotrzebowanie na różnego rodzaju teksty. Na artykuły promujące odkurzacze ekologiczne czy na teksty linkujące do pozycjonowanej strony internetowej. Cała ta dziedzina internetowego pisania artykułów nazywa się copywritingiem i z całą pewnością copywriterem można być w domu. Nawet leżąc na kanapie z laptopem, czy też jak komu wygodnie. Oczywiście, tak jak w przypadku wolnego strzelca fotografa i tutaj przydałaby się użyczenie adresu oferowane przez wirtualne biuro w Warszawie, dzięki czemu jest możliwa rejestracja spółki w prestiżowym miejscu w stolicy. Takie biuro daje Ci również gabinet na godziny, jeśli na przykład w domu nie możesz się skupić czy jeśli masz spotkanie biznesowe.

3. Gabinet na godziny dla programisty

Programista to z kolei zawód, który najczęściej wykonuje się poprzez pracę wolnego strzelca. Jest to też zawód stosunkowo dobrze opłacalny, szczególnie jeśli programista jest zdolny, zna kilka języków programowania i trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o najnowsze trendy w informatyce. Ale w tym zawodzie liczy się też prestiż, to zawód za pan brat z nowinkami technologicznymi, z futurystyczną aurą prestiżu.

Lecz czy wypada, aby nowoczesny programista na swojej stronie w zakładce „kontakty” miał jakiś prowincjonalny adres typu Bobrowniki Małe? Całe szczęście jest na to sposób, bo przecież adres można wynająć korzystając z usług oferowanych przez wirtualne biuro w Warszawie. E biuro ma w swojej ofercie nie tylko wirtualny adres, ale także wynajem gabinetu na godziny, gdzie będziesz mógł spokojnie pracować oraz dostaniesz pomoc księgowej, prawnika czy innego specjalisty.

4. Wirtualny szkoleniowiec

Praca szkoleniowca jest ostatnio bardzo trendy, jest wyjątkowo prestiżowa. Bo w związku z rozwojem internetu bardzo prestiżowe jest zdobywanie wiedzy. Ludzie coraz chętniej inwestują zarobione przez siebie pieniądze we własny rozwój, a pracodawcy z kolei wyjątkowo cenią dodatkowe papierki, bo to im daje większą gwarancję, że taki wyszkolony pracownik się sprawdzi. Stąd firmy szkoleniowe wyrastają jak grzyby po deszczu.

Często szkoleniowcy są także freelancerami, którzy prowadzą szkolenie wówczas, gdy uda im się złapać intratne zlecenie lub gdy wygrają przetarg. A szansę na wygranie przetargu rosną, gdy dysponują prestiżowym adresem. I znów z pomocą przychodzi wirtualne biuro w Warszawie, które chętnie takiego dobrego adresu użyczy, gdyż ma je w swojej bogatej ofercie. Zaoferuje również pomoc księgowej czy prawnika oraz odbiór poczty, a Ty możesz jeździć po kraju lub zagranicę i organizować szkolenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE