Reklama

Da się zarabiać na blogu? Ona to udowodniła

Opublikowano:
Autor:

Da się zarabiać na blogu? Ona to udowodniła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o modzie” upłynie w towarzystwie specjalnego gościa. Przyjedzie do nas z blogerka z Gdańska, która porzuciła dobrze płatną pracę, aby zająć się tylko i wyłącznie pisaniem o tym, co kocha. O jej działalności pisano już w Elle, Glamour, Avanti, czy w Wysokich Obcasach.

Kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o modzie” upłynie w towarzystwie specjalnego gościa. Przyjedzie do nas z blogerka z Gdańska, która porzuciła dobrze płatną pracę, aby zająć się tylko i wyłącznie pisaniem o tym, co kocha. O jej działalności pisano już w Elle, Glamour, Avanti, czy w Wysokich Obcasach.

Jakie blogi czytamy i jak taki blog prowadzić, aby przyznano tytuł Blogera Roku? Co jest kluczem do sukcesu? Jak spowodować, że przeglądając olbrzymie zasoby internetu, chcemy wejść akurat na daną stronę? A przy tym jeszcze czerpać zadowolenie z pracy nad własnym blogiem? Na te i zapewne jeszcze wiele innych pytań 19 kwietnia odpowie Shiny Syl, a właściwie Sylwia Zaręba-Gierz, w płockiej Wieży Ciśnień. Organizująca spotkania Sandra Panuś postara się, aby jej gość opowiedział o poszukiwaniu własnego, nietuzinkowego stylu, który z czasem zaistniał na blogu. Stał się na tyle popularny, że zaczął przynosić dochody.

Shiny Syl współtworzy artykuły dotyczące mody ulicznej, redaguje strony modowe i pracuje jako stylistka, współpracując z centrami handlowymi i markami odzieżowymi. Nazwa jej bloga pochodzi od trzech pierwszych liter jej imienia oraz wyrazu „shiny”. Chciała w ten sposób wyrazić swoje zamiłowanie do biżuterii i błyskotek. W 2014 roku udało jej się uzyskać tytuł „Blogerki Roku” według magazynu Avanti. W książce „Fashon Book Poland” znalazła się jako prowadzaca własną stronę wśród 14 najlepszych polskich blogów modowych. Jej udział zauważono podczas XII edycji Fashion Week w Łodzi. Zwyciężyła w konkursach dla blogerów na Warsaw Street 2012 i w Modowej Bitwie Miast.

W trakcie spotkania tradycyjnie będzie można zarówno słuchać, jak i zadawać pytania, racząc się przy okazji zawartością filiżanki z małą czarną lub herbatą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 w Wieży Ciśnień na ul. Warszawskiej. Jeszcze można się zapisać (mailowo: lub telefoniczne: 503 658 013). Koszt spotkania to 17 zł (w tym kawa lub herbata).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE