Reklama

Czytelnik: odkleja się płyta pomnika, nie działa oświetlenie

Opublikowano:
Autor:

Czytelnik: odkleja się płyta pomnika, nie działa oświetlenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Odkleja się płyta przy pomniku Bolesława Krzywoustego - napisał nasz czytelnik. Jego lista zastrzeżeń co do wyglądu wykutego w kamieniu polskiego władcy i jego wojów jest zresztą dłuższa.

Odkleja się płyta przy pomniku Bolesława Krzywoustego - napisał nasz czytelnik. Jego lista zastrzeżeń co do wyglądu wykutego w kamieniu polskiego władcy i jego wojów jest zresztą dłuższa.

Płocczanin zwraca uwagę na odchodzącą od pomnika pionową płytę i popękany miejscami kamień. Ale wytyka też inne mankamenty - wydrapane napisy po boku, niedziałające oświetlenie wokół Krzywoustego, wybrakowana nawierzchnia na Placu Książęcym. - Proszę o pilne naprawienie tych usterek, bo to reprezentacyjne miejsce, cały czas jeszcze odwiedzane przez turystów - apeluje czytelnik.

[ZT]9142[/ZT]

Ratusz obiecał zająć się pomnikiem i uporządkowaniem terenu wokół. - Wydział Kształtowania Środowiska zlecił Muniserwisowi przyklejenie płyty, która się faktycznie odkleiła, a także  uzupełnienie braków w nawierzchni i naprawę oświetlenia - zapowiada biuro prasowe Urzędu Miasta. - Upłynęła już gwarancja i koszty naprawy trzeba pokryć z miejskich pieniędzy w ramach bieżącego utrzymania. Czekamy na wycenę.

Pomnik władcy o krzywych ustach w otoczeniu wojów stanął koło fary latem 2012 roku.

[ZT]13346[/ZT]

Na zdjęciach Czytelnika widać miejsce, w którym odchodzi płyta. Odnosząc się do naszego tekstu na temat nieporządku na starówce, płocczanin wskazuje ponadto, że odklejenie wlepek wcale nie jest karkołomne, jeśli się je dobrze namoczy.

[ZT]13350[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE