Reklama

Czy studenci są ambitni i kreatywni?

Opublikowano:
Autor:

Czy studenci są ambitni i kreatywni? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcą udowodnić, że potrafią działać na rzecz lokalnej społeczności, a w przyszłości mogą być ekspertami zatrudnianymi przez wielkie firmy, koncerny lub przez urzędy. Studenci i absolwenci Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica zapraszają na konferencję poświęconą studenckiej samorządności.

Chcą udowodnić, że potrafią działać na rzecz lokalnej społeczności, a w przyszłości mogą być ekspertami zatrudnianymi przez wielkie firmy, koncerny lub przez urzędy. Studenci i absolwenci Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica zapraszają na konferencję poświęconą studenckiej samorządności.

Akademickie Koło Studentów i Absolwentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica już po raz dziesiąty organizuje konferencję studencką. Temat tegorocznego spotkania, zaplanowanego na czwartek 14 marca to „Samorządność studencka w społeczeństwie obywatelskim”.

Podczas konferencji ma być pomawiany wpływ działalności samorządów studenckich na na współczesny świat społeczno-polityczny i biznesowy. Studencki i absolwenci Włodkowica zamierzają udowodnić, że potrafią działać na rzecz lokalnych społeczności, a ich ambicje sięgają bardzo wysoko.

Konferencja ma się stać pretekstem do dyskusji na temat dodatkowych korzyści z aktywnego działania w rozmaitych projektach. Impreza ma charakter otwarty, więc mogą w niej wziąć udział studencki, parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele organizacji rządowych i pozarządowych, a przede wszystkim studenci i absolwenci. Wszystkich uczestników łączyć powinna pasja działania.

Jednym z celów debaty jest umożliwienie prezentacji dorobku naukowego studentów i poszerzenie wiedzy na temat sytuacji młodzieży we współczesnym życiu społeczno-politycznym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE