Reklama

Czwartek na drogach, gdzie dziś uważać

Opublikowano:
Autor:

Czwartek na drogach, gdzie dziś uważać - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie drogowcy będą prowadzili roboty drogowe.

Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie drogowcy będą prowadzili roboty drogowe.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, drogowcy będą dziś pracować przy pl. Dąbrowskiego i Królewieckiej, gdzie zajmą się naprawą chodnika i zatok postojowych.

Jak zwykle trzeba uważać przy powstającym na Piłsudskiego wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna, na którym znów obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe) i nie można już przejechać po drodze technicznej. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa -Łukasiewicza

Kierowcy powinni dziś uważać na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w czwartek, strażnicy ustawią się na ulicach:

- Harcerska,

- Szpitalna,

- Kochanowskiego,

- Sierpecka.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE