Reklama

Czwartek na drogach, gdzie dziś uważać

Opublikowano:
Autor:

Czwartek na drogach, gdzie dziś uważać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe.

Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, drogowcy nie będą łatać dziur, które po zimie wyskoczyły na ulicach, za to ekipy spotkamy przy Łukasiewicza (frezowanie garbów na nawierzchni jezdni w okolicach stadionu i Orlen Areny), Raczkowiznie i przy Kolejowej, gdzie trzeba naprawić chodnik.

Trzeba uważać również przy powstającym na Piłsudskiego wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna, na którym znów obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe) i nie można już przejechać po drodze technicznej. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa -Łukasiewicza.

Kierowcy powinni uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, dziś, w  czwartek, strażnicy z fotoradarem ustawią się na ulicach:

- Grabówka,
- Harcerska,
- Żyzna,
- Słoneczna.

Fot. SM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE