Reklama

Czerwoniakiem do Grabiny do końca sierpnia

Opublikowano:
Autor:

Czerwoniakiem do Grabiny do końca sierpnia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj ruszyła sezonowa linia do Grabiny. Autobusy 43 kursować będą codziennie do 31 sierpnia 2013 r.

Dzisiaj ruszyła sezonowa linia do Grabiny. Autobusy 43 kursować będą codziennie do 31 sierpnia 2013 r.

Na linii sezonowej do Grabiny nie będzie obowiązywać opłata podwójna. Na terenie miasta trzeba będzie zapłacić jak w strefie A, w Grabinie zaś jak w strefie B.

Oznacza to, że kurs z Płocka do Grabiny kosztował będzie wprawdzie 6 zł, ale osoba, która autobusem 43 podróżować będzie tylko po Płocku, zapłaci za bilet 2,8 zł. To dość istotna modyfikacja, ponieważ według wcześniejszych stawek w autobusach linii 43 trzeba było wykupić bilet za 5,2 zł, bez względu na przejechaną trasę.

Trasa linii 43 w stronę Grabiny będzie następująca: Jachowicza (dw. aut.) – Bielska – Kwiatka – Kolegialna – Kilińskiego – most Legionów Józefa Piłsudskiego – Kolejowa – Kutnowska (wjazd na przystanek przy szkole) – Grabina.

Trasa w stronę Jachowicza: Grabina – Kutnowska (wjazd na przystanek przy szkole) – Kolejowa – most Legionów Józefa Piłsudskiego – Kilińskiego – Sienkiewicza – Bielska – Jachowicza (dworzec autobusowy).

Osoby, które zamierzają często jeździć do Grabiny, mogą korzystać z biletów okresowych, dzięki którym mogą znacznie zredukować koszty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE