Reklama

Czas na Wampiriadę i Wiosenne Porządki

Opublikowano:
Autor:

Czas na Wampiriadę i Wiosenne Porządki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Juwenalia Płockie 2013 to nie tylko rozrywka i zabawa, ale również dwie akcje, których podstawowym założeniem jest pomoc potrzebującym.

Juwenalia Płockie 2013 to nie tylko rozrywka i zabawa, ale również dwie akcje, których podstawowym założeniem jest pomoc potrzebującym.

Wampiriada to pobór krwi, który odbywał się będzie na trzech płockich uczelniach. W czwartek 16 maja wszyscy chętni będą mogli oddać krew w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Płocku przy ulicy Łukasiewicza 17. Pierwsi krwiodawcy zostaną przyjęcie o 8.15, ostatni – po wyczerpaniu wszystkich próbek (organizatorzy szacują, że będzie to godzina 14-15). Koordynatorem Wampiriady na PW jest Koło Naukowe Inżynierii Środowiska wraz z Porozumieniem Samorządów Studenckich Płockich Uczelni Wyższych.

W sobotę 18 maja krew będzie można oddać od 9 do 12.30 na terenie Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica przy al. Kilińskiego 12. Aby usprawnić pobór chętni powinni zapisywać się (do 16 maja) pod internetowym adresem pck@wlodkowic.pl. Koordynatorem akcji we Włodkowicu jest Akademickie Koło Polskiego Czerwonego Krzyża przy Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica.

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej krew będzie można oddać w czwartek 23 maja od 9 do 12.30 w gmachu przy pl. Dąbrowskiego 2. Zapisy wszystkich zainteresowanych będą przyjmowane do 19 maja na adres russ.pwsz.plock@gmail.com lub w biurze RUSS, pokój nr 10. Koordynacją Wampiriady w PWSZ zajmuje się Akademickie Koło Studentów i Absolwentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku wraz z Porozumieniem Samorządów Studenckich Płockich Uczelni Wyższych.

Wszystkie osoby, które zechcą oddać krew, muszą zabrać ze sobą dowód osobisty. Każdy uczestnik akcji otrzyma od organizatorów pamiątkową smycz Juwenaliów Płockich 2013. Informacje dla krwiodawców: rckik-warszawa.com.pl, pck.org.pl, oddajkrew.pl

Druga inicjatywa studentów to akcja charytatywna „Wiosenne Porządki” organizowana przez Akademickie Koło Studentów i Absolwentów SWPW we współpracy z Akademickim Kołem Polskiego Czerwonego Krzyża przy SWPW. Do pudeł rozstawionych przy portierni w budynku A, E i H Włodkowica zbierane będą ubrania, artykuły chemiczne i kosmetyczne oraz zabawki, które trafią do osób potrzebujących. Zebrane rzeczy zostaną przekazane do Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku. Artykuły są zbierane do 31 maja 2013 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE