Reklama

Coś rozlane na jezdni. Uwaga, ślisko! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Coś rozlane na jezdni. Uwaga, ślisko! [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nieznany samochód przewożący płynną substancję rozlał ją na płockich ulicach. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami.

Nieznany samochód przewożący płynną substancję rozlał ją na płockich ulicach. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami.

Na razie wiadomo tylko, że od Gwardii Ludowej przez Bielską, Targową, Otolińską, Wyszogrodzką aż do Auchan nieznany samochód rozlał śliską substancję. Z tego powodu Targowa przez pewien czas była nawet zamknięta dla ruchu. W tej chwili jest już przejezdna, ale kierowcy wciąż muszą się liczyć z utrudnieniami.

- Policjanci i strażacy zabezpieczyli miejsce rozlania płynu, natomiast w tym momencie zanieczyszczenia  na jezdni są usuwane przez Muniserwis - powiedział nam rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

- Przypuszczamy, że jest to wosk albo parafina, która wylała się z jadącego samochodu i zastygła na jezdni - mówi rzecznik straży pożarnej, Edward Mysera.  Jak dodaje rzecznik strażaków, około metrowy pas substancji ciągnie się przez wiele kilometrów - od Gwardii Ludowej do skrzyżowania z Targową, później z Targową na Otolińską i drugi odcinek - Wyszogrodzka od Hondy do Auchan.

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE