Reklama

Co zrobić, by być lepszym nauczycielem?

Opublikowano:
Autor:

Co zrobić, by być lepszym nauczycielem? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bezpłatne kursy językowe to jedna z najciekawszych ofert przygotowanych przez powstającą Akademię Profesjonalnego Nauczyciela.

Bezpłatne kursy językowe to jedna z najciekawszych ofert przygotowanych przez powstającą Akademię Profesjonalnego Nauczyciela.

Bezpłatne kursy przeznaczone dla nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu przygotowały wspólnie Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów. Dzięki Akademii Profesjonalnego Nauczyciela będzie można zdobyć nowe umiejętności, niezbędne we współczesnej edukacji. Dwuletni projekt ma ułatwić zdobycie kwalifikacji umożliwiających pracę z dziećmi dysfunkcyjnymi.

W trakcie szkoleń odbywać się będą zajęcia poświęcone kompetencjom przedmiotowym i społecznym, wykłady otwarte i warsztaty on-line. Poprowadzą je eksperci w dziedzinie edukacji oraz sieci wymiany doświadczeń i samokształcenia.

Zajęcia odbywać się będą w systemie stacjonarnym w płockim wydziale MSCDN) i wyjazdowym (na terenie województwa mazowieckiego) w dni powszednie oraz w weekendy.

Do 20 lutego potrwa rekrutacja na kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym. Rozpocznie się też rekrutacja na kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Zapisy przyjmowane są na internetowej stronie . Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są również na stronie internetowej APN lub telefonicznie pod numerami 506 386 347 lub 24 366 53 66 do 68.

Fot. Archiwum, MSCD

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE