Reklama

Co powstaje przy Ekonomiku? [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Co powstaje przy Ekonomiku? [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Co się buduje przy Ekonomiku? - chciał wiedzieć nasz czytelnik, wskazując na rozpoczętą kilka tygodni temu inwestycję przy Nowowiejskiego.

Co się buduje przy Ekonomiku? - chciał wiedzieć nasz czytelnik, wskazując na rozpoczętą kilka tygodni temu inwestycję przy Nowowiejskiego.

Okazuje się, że to nie jest miejska inwestycja - między Ekonomikiem a akademikiem PWSZ swój blok stawia tam Multis Deweloper, ten sam, który wybudował kamienicę Villa Rosetta przy Kolegialnej.

Blok przy Nowowiejskiego nieopodal Ekonomika nie będzie wprawdzie utrzymany w neogotyckim stylu przedwojennych kamienic, ale i on ma być nietypowy - tym razem za sprawą wielkich tarasów na ostatnich kondygnacjach. To właśnie temu rozwiązaniu architektonicznemu zawdzięcza swą nazwę - Słoneczne Tarasy.

Jak dowiedzieliśmy się u dewelopera,  budynek, który powstaje przy Nowowiejskiego, będzie liczył sześć kondygnacji i podziemny parking. Z tyłu budynku ma się znaleźć niewielki skwerek z placem zabaw dla dzieci. Oczywiście w bloku nie zabraknie windy.

W budynku znajdzie się 30 mieszkań o różnym metrażu - od 44,10 m kw. do aż 98,96 m kw. Na pierwszych trzech piętrach będzie po siedem lokali, na parterze - trzy, a na najwyższych piętrach, tych z tarasami: cztery na czwartym piętrze i tylko dwa (za to duże) na piątym.  Na dwóch ostatnich piętrach mieszkania będą okalały tarasy.

Budowa budynku już się rozpoczęła, a że wyjątkowo lekka zima sprzyja inwestycjom, deweloper ocenia, że zakończy się zgodnie z planem, czyli na wiosnę 2016 roku. -  W trakcie budowy inwestycji będziemy zawierać umowy rezerwacyjne z klientami, natomiast sprzedaż mieszkań nastąpi po zakończeniu inwestycji i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Jak mówią w Multis Deweloper, ceny mieszkań zaczynają się od 3,990 zł za metr kw. - Cena uzależniona jest od powierzchni mieszkania i jego lokalizacji na danej kondygnacji - usłyszeliśmy w biurze dewelopera.

Ceny są bardzo różne. Na przykład za metr kw. blisko 100-metrowego mieszkania z tarasem o powierzchni 56 m kw. trzeba będzie zapłacić 4,957 zł (czyli ponad 490 tys. zł za mieszkanie), za metr kw. ponad 50-metrowego mieszkania na I piętrze -  4,471 zł (koszt to ponad 226 tys. zł), a za m kw. ponad 71-metrowego lokum na parterze z blisko 100 m kw. ogrodu - ponad 4,3 tys. zł (ponad 310 tys. zł).

Na zdjęciach budowa bloku - fot. Portal Płock, wizualizacje - Multis Deweloper

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE